...
...

بلیط لحظه آخری همان بلیطی است که به دلیل ماهیت از بین رفتن فرصت فروش برای آژانس یا شرکت هواپیمایی در فصل خلوتی اگر نزدیک پرواز تعداد قابل توجهی صندلی پرواز فروش نرفته باشد شرکت هواپیمایی تصمیم به ارزان کردن قیمت آن بلیط می گیرد که در عرف جامعه به بلیط لحظه آخری معروف هست.
مزایای بلیط لحظه آخری

  • ✈️ ارزان بودن این نوع بلیط ها
  • ✈️ امکان خرید بلیط هواپیما با قیمت بلیط قطار
  • ✈️ پشتبانی 24 ساعته و مطمئن
  • ✈️ امکان خرید تلفنی

بلیط لحظه آخری هواپیما

در صورت قطعی نبودن زمان سفر و یا امکان عوض کردن تاریخ سفر به مسافران توصیه می شود که از بلیط لحظه آخری یا بلیطی که نزدیک به پرواز یا همان روز پرواز است خریداری کنند تا شرایط خلوتی بتوانند بهای کمتری نسبت به قیمت بقیه بلیط ها پرداخت کرده که امکان ایجاد فرصت برای استفاده ی بیشتری از مردم از بلیط هواپیما را فراهم می کند. همچنین بلیط هواپیما و بلیط چارتر خود را نیز می توانید از سایت ما خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری امکانات بلیط لحظه آخری
پشتبانی تلفنی ✈️ به صورت 24 ساعته
پشتیبانی موبایلی ✈️ به صورت 24 ساعته
استرداد به صورت آنلاین یا تلفنی
بلیط لحظه آخری ادیبیان

خرید آسان بلیط لحظه آخری هواپیما

برای خرید آسان بلیط لحظه آخری می توان علاوه بر خرید آنلاین آن به شرکت تماس گرفت و تقاضای صدور بلیط را از کارمندان آژانس کرد تا بلیط را صادر کرده و در اسرع وقت بلیط را برای مسافر ارسال کنند.

پشتیبانی 24 ساعته بلیط لحظه آخری

با توجه به ماهیت بلیط لحظه آخری که در آن زمان صدور بسیار مهم است آزانس ادیبیان سعی در پوشش حداکثری این بلیط ها داشته تا مسافران بیشتری بتوانند از این نوع بلیط ها تهیه و خریداری کنند.

نحوه ی اطلاع رسانی تغییرات بلیط لحظه آخری

برای ادیبیان حقوق مشتریان و مسافران بسیار مهم وکلیدی می باشد که همیشه درصد احیای حق مشتریان و اطلاعات لازم برای پرواز و یا تاخیرات و تعجیلات (زودتر پرواز کردن) برای ایشان اعلام می گردد.

بلیط لحظه آخری هواپیما همراه با هتل

آژانس ادیبیان با در اختیار داشتن سایتی که تمام گزینه های موجود برای بلیط لحظه آخری را چک می کند این قابلیت را دارد که بین تمام شرکت ها ارزان ترین آن را انتخاب و. در اختیار مسافران خود قرار دهد. مسافران بلیط لحظه آخری با خرید از سایت ادیبیان می توانند هتل خود را نیز در لحظه آخری و مناسب تهیه کنند.

ارایه تمام بلیط های لحظه آخری هواپیما

با توجه به شناخت شرکت از تمام تامین کنندگان بلیط لحظه آخری سایت ادیبیان این قدرت را دارد که تمام موجودی های بازار را به مسافران خود ارایه کند تا اینکه حق انتخاب مشتریان حفظ گردد. و ایشان با اطمینان خاطر بلیط خود تهیه کنند

بلیط لحظه آخری چارتر

با توجه به بلیط لحظه آخری معمولا این قابلیت برای بلیط های چارتری اتفاق می افتد که فرصت فروش از چارتر کننده گرفته می شود در نتیجه حاضر می شود نزدیک پرواز به قیمت های پایین تر از بقیه مواقع بلیط خود را ارایه کند که در این زمینه اگر در فصل خلوتی سفر می کنید به کارشناسان آژانس ادیبیان تماس گرفته و با مشورت آنها در زمان مناسب خریداری کنید تا یک خرید بهینه انجام داده و کمترین هزینه ی ممکن را پرداخت نمایید و کمترین هزینه ی ممکن را در مسیر سفر خود پرداخت کنید زیرا کارشناسان ما با تجربه ای که دارند می توانند اعلام کنند که چه زمانی امکان ارزان شدن بلیط وجود دارد.

پرواز لحظه آخری

در مورد پرواز لحظه آخری این نکته را باید دقت نمود که در موقع شلوغی یا همان پیک سفر نزدیک پرواز یا همان لحظه آخری نه تنها نرخ ارزان نمی شود بلکه امکان دارد بلیط های باقی مانده را تا سقف مجاز گران کرده و مسافر باید بهای بیشتری برای بلیط خود بدهد. مثلا اگر در موقع پرواز و در فرودگاه مسافر اقدام به خرید بلیط کند معمولا با گرانترین نرخ ممکن یا همان سقف مجاز فروش مجاز می شود که با مشورت با ما و خرید چند ساعت زودتر از روی سایت می تواند صرفه جویی کرده و پول خود را هدر ندهد. رزرو بلیط لحظه آخری

پرواز لحظه آخری 80 درصد تخفیف

شاید جذاب و جالب باشد که گاهی اوقات بلیط هایی در لحظات آخر برای کودکان تا 80 درصد تخفیف پیدا می کند که بیشتر برای افراد زیر دو سال می باشد که تخفیفات پرواز و تخفیفات آژانس یا ایرلاین بر روی هم امده و این بلیط ها بر روی سایت قابل مشاهده می گردد. ادیبیان همه بلیط ها برای مشتریان خود نمایش می دهد تا ایشان بهترین بلیط با توجه به شرایط خود انتخاب و قطعی نمایند.

ارزان ترین بلیط هواپیما لحظه آخری

با چک کردن سایت ادیبیان و یا تماس تلفنی می توانید ارزان ترین بلیط هواپیما لحظه آخری را خریداری و تهیه کنید و با این قابلیت امکان سفر بیشتری با مبلغ کمتری داشته باشید که در این نوع سفرها باید مسافر از نظر زمانی زمان کافی برای سفر داشته باشد تا درصورت ارزان بودن روزهای قبل یا بعد از تاریخ مورد نظر خود بلیط ارزان تر را انتخاب کرده و از سفر خود لذت ببرد. ارزان ترین بلیط هواپیما لحظه آخری

ارزان ترین بلیط هواپیما لحظه آخری تهران کیش

با توجه به چارتر بودن مسیر تهران کیش امکان دریافت ارزان ترین بلیط لحظه آخری در این مسیر در فصل خلوتی بالا بوده که با چک کردن سایت و هم چنین ارتباط با اپراتورهای فروش ادیبیان می توان خرید مناسبی داشته باشید

ارزان ترین بلیط هواپیما لحظه آخری تهران مشهد

با توجه به چارتر بودن مسیر تهران مشهد مقدس امکان دریافت ارزان ترین بلیط لحظه آخری در این مسیر در فصل خلوتی بالا بوده که با چک کردن سایت و هم چنین ارتباط با اپراتورهای فروش ادیبیان می توان خرید مناسبی داشته باشید

ارزان ترین بلیط هواپیما لحظه آخری تهران قشم

با توجه به چارتر بودن مسیر تهران قشم امکان دریافت ارزان ترین بلیط لحظه آخری در این مسیر در فصل خلوتی بالا بوده که با چک کردن سایت و هم چنین ارتباط با اپراتورهای فروش ادیبیان می توان خرید مناسبی داشته باشید رزرو بلیط لحظه آخری آنلاین مسافر

ارزان ترین بلیط هواپیما لحظه آخری تهران نجف

با توجه به چارتر بودن مسیر تهران نجف امکان دریافت ارزان ترین بلیط لحظه آخری در این مسیر در فصل خلوتی بالا بوده که با چک کردن سایت و هم چنین ارتباط با اپراتورهای فروش ادیبیان می توان خرید مناسبی داشته باشید

بلیط لحظه آخری 50 درصد تخفیف

با داشتن زمان کافی و مشورت گرفتن از کادر مجرب ادیبیان می توان حتی 50 درصد یا بیشتر تخفیف نسبت به قیمت عرف یک مسیر تخفیف گرفت. که با توجه به گران بودن محصول بلیط هواپیما عدد 50 درصد تخفیف بالا بوده و موجب تشویق مسافر به سفر در ایام غیر پیک کرده از سفر خود لذت ببرد و چنانچه بخواهد می تواند هتلهایی برای اقامت خود با تخفیفات ویژه از کارشناسان ویژه ی هتل ادیبیان استفاده کند.

سوالات متداول

نحوه ی تعیین نرخ بلیط لحظه آخری در ایام مختلف به چه شکلی می باشد؟
در زمان خلوتی بلیط لحظه آخری ارزان تر بقیه مواقع ولی در ایام پیک و شلوغی بلیط لحظه آخری گران تر از بقیه مواقع محاسبه می گردد.
زمان مناسب برای خرید ارزان بلیط لحظه آخری چه موقع می باشد؟
در فصول خلوت و کم بودن مسافر بهترین زمان روز پرواز تا 4 ساعت قبل از زمان انجام پرواز می باشد.
آیا بلیط لحظه آخری هواپیما برای همه ی مسیرها وجود دارد؟
بلیط لحظه آخری عمدتا در مسیرهای چارتری محقق می شود ولی در همه ی مسیرها حتی شرکت های هواپیمایی در صورت خالی بودن اقدام پایین اوردن نرخ خود می کنند.
برای خرید بلیط لحظه آخری امکان خرید تلفنی وجود دارد؟
شماره ی ثابت 05138598151 و شماره ی موبایل 09155132539 و شماره ی موبایل 09151150750 برای پشتیبانی 24 ساعته بلیط لحظه آخری می باشد.
میزان جریمه استرداد بلیط لحظه آخری چقدر می باشد؟
با توجه نزدیکی زمان پرواز معمولا جریمه های استرداد بلیط لحظه آخری زیاد می باشد. که ادیبیان درصد کمتر کردن میزان جریمه ی آن کمتر شود.

زندگی سفر است خوب سفر کنید