adibian logo

تور

ادیبیان - تور

تور ادیبیان

تور مسافرتی

آژانس ادیبیان با نیم قرن تجربه در اجرای تورهای مسافرتی داخلی وخارجی و هم چنین پشتبانه ی مسافران خوب همراه در سه نسل که هر سه نسل مسافر آژانس بوذه و خاطرات خوبی را به همراه دارند، برگذار کننده ی تورهای مسافرتی جذاب یک روزه و چند روزه بوده است و سرمایه خود را پشتبانه ی رضایت مسافران گرامی خود می داند
رزرو تور نحوه رزرو
تور داخلی به صورت آنلاین و تلفنی
تور خارجی به صورت آنلاین و تلفنی
شماره ی تلفن پشتیبانی 05138598151
شماره ی موبایل پشتیبانی 09151150750
تور گردشگری - جزیزه ی هرمز

ویژگی های تور ادیبیان

  • برنامه ریزی دقیق و حرفه ای
  • داشتن راهنمایان مجرب
  • نرخ های مناسب
  • تنوع محصولات
تور قشم - جنگل حرا

تور گردشگری

تورهای گردشگری با تنوع قابل قبولی در آژانس ادیبیان برای مسافران محترم تهیه و قابل ارایه می باشد. با توجه به سلیقه های مختلف مردم آژانس ادیبیان علاوه بر تورهای گروهی سعی در تنظیم تورهای انفرادی یا همان تورهای خانوادگی دارد. فرق تور انفرادی با تور گروهی در آن است که در تور گروهی یک عده ی مشخص باهم دیگر سفر می کنند و راهنمای تور وظیفه ی هماهنگی و راهنمایی برای تور را دارد ولی تورهای انفرادی یا همان تورهای خانوادگی مختص به برنامه ریزی برای آن فرد یا خانواده بوده و آژانس ادیبیان در برنامه ریزی این تور ها برای افراد در سالیان اخر فعال تر شده و برنامه ریزی تورهای انفرادی را نیز همانند تورهای گروهی در سرلوحه کارهای خود قرار داده است.
تور مسافرتی قشم

با عنایت به تجربه ی زیادی که برای چارتر کردن هتل های قشم داریم همواره افتخار داشتیم بهترین نرخ های هتل های قشم و بهترین نرخ تورهای قشم را به مسافران خود در فضای اینترنتی و حضوری عرضه نماییم. هتل خلیج فارس قشم به عنوان یکی از هتل های نزدیک ساحل قشم در تورهای مسافرتی ادیبیان جایگاه خوبی دارد. مخصوصا که چارتر کننده ی این هتل آزانس ادیبیان می باشد. و بهترین نرخ هتل را در سطح ایران ارایه می کند.

هتل آسانای قشم که نزدیک بازار قدیم قشم می باشد نیز مورد استفاده ی مسافران در تور مسافرتی قرار گرفته است. و مسافران از نزدیکی این هتل به بازار قدیم اظهار رضایت می کنند. هم چنین نرخ های مناسب این هتل به مسافران پیشنهاد می گردد که در تور خود استفاده کنند. در حقیقت این هتل با نرخ سه ستاره و امکاناتی در حد هتل چهارستاره دارد.

تور - دره ی مجسمه ها

مزایا خرید تور مسافرتی

اگر مسافران عادت کنند که برای رفتن به سفر برنامه ریزی خود را به آژانس مسافرتی مورد اعتماد خود واگذار کنند اولا در میزان هزینه تاحد ممکن صرفه جویی شده و با برنامه ریزی درست در زمان کمتر مکان های بیشتری در مقصد را بازدید می کنند. و لذت بیشتری از تور خود می برند. راهنمایی های آژانس ها در مورد زمان سفر باعث می شود که مسافر با شناخت بالا و آگاهی بیشتری زمان سفر خود را انتخاب کند و مدیریت هزینه کرده و در بهترین زمان بهترین قیمت تور را از آزانس مسافرتی خریداری کنند. زیرا که در زمان های شلوغ هم کیفیت خدمات گردشگری مانند هتل و فرودگاه ها کم شده و در عوض بهای این خدمات برای خرید تور بالا رفته در صورتی که با راهنمایی مناسب فروشندگان تور می توان قیمت مناسب تر در در زمان دیگری انتخاب کرد که با داشتن این اطلاعات مسافر امکان دارد رغبت کند زمان تور خود را عوض کرده و پیشنهاد آزانس مسافرتی را قبول کند.
تور - راهنمایان گردشگری

راهنمایان تور گردشگری

شرکت ادیبیان افتخار دارد با با بهترین و مجرب ترین راهنمایان گردشگری سرویس مناسبی برای تورهای خود ارایه دهد. همانطور که می دانید راهنمای گردشگری هماهنگ کننده ی نهایی تور گردشگری می باشد. که در صورت حرفه ای بودن تور به نحو احسنت اجرا شده و مسافران از تور خود لذت کافی می برند. آقایان خطیب و فروزانفر و فیروز و روز رخ و کامل و خانم ها مهذب روح بخش از راهنمایان به نام آزانس ادیبیان می باشند و افتخار همکاری آنها را در کارنامه خود داریم.
سوالات متداول

تنوع تورهای شرکت ادیبیان را برای مسافران خود توضیج دهید؟
تورهای داخلی و خارجی و تور انفرادی و خانوادگی با تنوع نرخی و امکان انتخاب نوع هتل با بودجه مناسب هر فرد
آیا تورهای ادیبیان را می توان به صورت قسطی خرید؟
بله تورهای داخلی آژانس ادیبیان با اقساط و بدون بهره با هماهنگی کانتر مربوطه می توان خرید
آیا در تورهای ادیبیان ویزا نیز به عهده ی شرکت ادیبیان می باشد؟
بله در تور های ادیبیان تهیه ویزا به عهده ی آژانس ادیبیان می باشد.
هزینه ی کنسلی تور ادیبیان چه مقدار می باشد؟
آژانس ادیبیان با رای زنی با کار گزاران خود می کند سعی می کند با کمترین هزینه مطابق با قانون وزرارت گردشکری را دریافت کند.
پشتیبانی تور داخلی چگونه است؟
تیم تخصصی برای پشتیبانی سایت ادیبیان وجود دارد و شما با اطمینان از این سایت خریداری کنید.

© 2023 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت حسین ادیبیان و شرکاء می باشد.