adibian logo

بلیط اتوبوس تهران مشهد

ادیبیان - بلیط اتوبوس
موبایل:

بلیط اتوبوس ادیبیان

خرید بلیط اتوبوس

با توجه به افزایش تقاضای مسافرت و هم چنین بالا بودن قیمت وسایل حمل و نقل ریلی و هوایی و هم چنین لذت بردن مسافر از طبیعت به هنگام تردد در جاده ها بین راهی مسافران بیشتر تمایل به خرید آن و سفر با اتوبوس را دارند. خرید بلیط اتوبوس همانند گذشته فقط در پایانه مسافرتی انجام نمی شود و آژانس های مسافرتی اقدام به فروش آن کرده و مسافران دغدغه خرید بلیط اتوبوس را ندارند و با مقایسه ی قیمت ها نوع اتوبوس انتخاب برتر را انجام داده و از سفر جاده ای خود لذت می برد. آن معمولی و آن VIP هر دو بر روی فضای اینترنتی و بر روی سایت ادیبیان قابل خرید می باشد. نکته ارزشمند خرید آن انتخاب صندلی هنگام خرید آن بدون هزینه می باشد. که این امر باعث خرید مطمئن آن نسبت به بلیط قطار و هواپیما گرددیده است.
بلیط اتوبوس نحوه ی رزرو
شماره ی تلفن پشتیبانی 05138598151
شماره ی موبایل پشتیبانی 09155132539
روش فروش به صورت آنلاین یا تلفنی
بلیط اتوبوس ادیبیان

مزایای خرید اینترنتی اتوبوس

  • مقایسه ی شرکت های حمل و نقل مسافر اتوبوس از نظر قیمت و ساعت
  • خرید آسان با چند کلیک ساده و پرداخت با کارت بانکی دارای رمز پویا
  • پشتیبانی مطمئن و 24 ساعته
بلیط اتوبوس ادیبیان

رزرو بلیط اتوبوس

با توجه به برنامه ریزی که مسافران از قبل برای سفر خود دارد رزرو بلیط اتوبوس از حداقل یک هفته قبل برای مسافران شرکت ادیبیان بر روی سایت باز شده تا پس از رزرو آن مورد نظر اقدام به برنامه ریزی برای سفر خود بکنند. رزرو آن به صورت راحت و با چند کلیک ساده قابل تهیه می باشد. رزرو آن VIP نیز بر روی سایت ادیبیان با قابلیت انتخاب شماره ی صندلی نیز امکان پذیر می باشد. پس از رزرو آن در شرکت ادیبیان جا صندلی اتوبوس برای شما رزرو و قطعی می شود و یک ساعت مانده به حرکت اتوبوس باید به پایانه یا همان ترمینال مسافری آن شهر مراجعه و با ارایه ی شماره ی بلیط خود که از سایت ادیبیان گرفته اید بلیط اصلی خود را از باجه ی مورد نظر در ترمینال دریافت نمایید.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

با وجود گسترش خرید اینترنتی محصولات آن را در سایت ادیبیان با امکان انتخاب صندلی و با قیمت رقابتی و مناسب انتخاب کرده و با خیال راحت خرید کنید.

قیمت بلیط اتوبوس

قیمت بلیط اتوبوس با مقایسه ی تمام اتوبوس ها و هم چنین ضمانت قیمت در سایت https://adibian.com/bus/ موجود می باشد و در صورت استرداد وجه با تلفن شرکت تماس گرفته و در اسرع وقت پول به شما عودت داده می شود.

تهیه بلیط اتوبوس

تهیه بلیط اتوبوس فقط همانند گذشته در پایانه ها انجام نمی شود و با مراجعه به سایت ادیبیان نیز می توانید اقدام به تهیه آن نمایید. رزرو آن در سایت ادیبیان باعث راحتی خرید آن می باشد. با توجه به شلوغی مسیر توصیه داریم که مسافران قبل از مراجعه به پایانه مسافربری یا همان ترمینال اتوبوس بلیط خود را در مسیر تهیه کرده تا با قیمت رقابتی و مصوب آن مسیر خود را تهیه کرده باشید. با چند کلیک ساده رزرو آن و پرداخت با کارت شتاب بلیط شما صادر و شماره آن خود را دریافت می کنید. بعد با در دسترس داشتن شماره ی آن خود در پایانه بدون دریافت وجه، بلیط اصلی برای شما صادر می شود.

بلیط اینترنتی اتوبوس

با توجه به پیشرفت تکنولوژی بلیط اتوبوس خود را بدون مراجعه به ترمینال و با استفاده از کارت بانکی خود در فضای وب و از سایت ادیبیان خریداری کنید.

اتوبوس تهران مشهد

امروزه با توجه به قیمت بالایی بلیط هواپیما و کمیاب بودن بلیط قطار و هم چنین وجود اتوبوس های VIP که راحتی دوچندانی را به مسافر می دهند شاهد افزایش تقاضای خرید بلیط اتوبوس شده است. برای همین شرکت ادیبیان بلیط های اتوبوس خود را به صورت اینترنتی و برخط می فروشد تا تهیه ی آن توسط مسافران هر چه راحت تر شده باشد. برای رفاه بیشتر مسافران پس از خرید بلیط اتوبوس شماره ی راننده در اختیار شما قرار می گیرد.

قیمت بلیط اتوبوس تهران مشهد

بلیط اتوبوس تهران مشهد از پرفروش ترین محصولات شرکت ادیبیان بوده که با توجه به نرخ مناسبی که در مسیر مبدا و مقصد ارایه ی می شود مسافران تمایل به خرید بلیط اتوبوس از سایت ادیبیان می کند.

کرایه بلیط اتوبوس تهران مشهد

با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس کرایه بلیط شما آنلاین دریافت می شود و شما احتیاج به پرداخت در ترمینال مسافربری ندارید و تنها در صورتی که بیشتر از 20 کیلوگرم به ازای هر مسافر داشته باشید فقط احتیاج است که کرایه ی اضافه بار خود در ترمینال به راننده ی اتوبوس و یا نماینده ی شرکت مسافربری خود پرداخت کنید و از پرداخت هر گونه وجه اضافی خود داری فرمایید و در صورت تقاضای هر گونه کرایه ی اضافه با ارایه بلیط خود به مسئولان ترمینال مسافربری از پرداخت اضافه وجه خودداری کنید.

خرید بلیط اتوبوس تهران مشهد

خرید آسان و اینترنتی بلیط اتوبوس تهران مشهد از اهداف ما در پیاده سازی سایت ادیبیان بوده تا مسافران محترم بتوانند با برنامه ریزی و با خیالی راحت سفرکنند و از سردرگمی آنها در ترمینال مسافربری جلوگیری شود.

رزرو بلیط اتوبوس تهران مشهد

با توجه به حجم بالای مسافر تقاضا می شود برای راحتی خود و پرداخت هزینه های بیشتر و اتلاف وقت حتما قبل از سفر خود بلیط اتوبوس تهران مشهد خود را خریداری کنید. تا متحمل خسارت یا سردرگمی نشوید.

بلیط تهران مشهد اتوبوس

بلیط تهران مشهد را می توانید از گزینه ی خرید بلیط اتوبوس در سایت ادیبیان به نشانی  https://adibian.com/bus/ استفاده کرده و تهیه نمایید و از سفر خود لذت ببرید.

بلیط اتوبوس VIPتهران مشهد

اتوبوس های VIP یا اتوبوس ویژه باعث شده است سفر جذابی و راحتی برای مسافران و گردشگران رقم خورده و باعث شود که بتوانند در مسیرهایی که شب رو و طولانی است استراحت کافی داشته باشد.

بلیط اتوبوس معمولی تهران مشهد

بلیط اتوبوس معمولی در مسیر تهران مشهد باعث می شود که نرخ مناسب تری در این مسیر داشته باشید و قدرت خرید مسافران بیشتری شامل شود. که این امر باعث افزایش تعداد مسافران در این مسیر می باشد.
سوالات متداول

میزان بار مجاز برای استفاده ی از اتوبوس در حمل و نقل جاده ای طبق قانون سازمان حمل و نقل جاده ای، چه مقدار می باشد؟
میزان 20 کیلوگرم رایگان به ازای هر مسافر در هر سفر جاده ای امکان پذیر می باشد.
چه زمانی قبل از حرکت اتوبوس در پایانه ها باید جهت سوار شدن حضور داشت؟
حداقل نیم ساعت قبل از حرکت اتوبوس باید در پایانه حضور داشت.
آیا برای اطفال زیر دو سال نیز باید بلیط اتوبوس باید تهیه کرد؟
در صورت عدم نیاز به استفاده از صندلی مستقل نیازی به تهیه و خرید بلیط اتوبوس نیست.
آیا بعد از خرید بلیط اتوبوس امکان ویرایش مشخصات بلیط وجود دارد؟
بله- با پرداخت جریمه ی تعیین شده امکان ویرایش مشخصات بلیط وجود دارد.
آیا برای اطفال زیر دو سال نیز باید بلیط اتوبوس باید تهیه کرد؟
در صورت عدم نیاز به استفاده از صندلی مستقل نیازی به تهیه و خرید بلیط اتوبوس نیست.
آیا بعد از خرید بلیط اتوبوس امکان ویرایش مشخصات بلیط وجود دارد؟
بله- با پرداخت جریمه ی تعیین شده امکان ویرایش مشخصات بلیط وجود دارد.
آیا بلیط اتوبوس پس از این که خریداری شد امکان استرداد وجود دارد؟
بله – با تماس تلفنی به شرکت ادیبیان امکان استرداد بلیط اتوبوس پس از کسر جرایم تعیین شده وجود دارد.

© 2023 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت حسین ادیبیان و شرکاء می باشد.