...
...

بلیط چارتر به مفهوم خرید یکجا توسط آژانس های مسافرتی از شرکت های هواپیمایی برای اجرای تورهای گروهی و یا انفرادی است ولی در حال حاضر به دلیل کمبود صندلی های هواپیما آژانس های چارتر کننده ی پرواز تمایل به فروش بلیط چارتر به صورت مستقل به مسافران خود دارد. آژانس ادیبیان سعی در انتخاب چارترهای با قیمت مناسب و مطمئن برای مسافران خود می کند.
مزایای خرید بلیط چارتر از ادیبیان

 • ارزان ترین بلیط چارتری
 • امکان استرداد
 • تنوع حداکثری محصول
 • پشتبانی 24 ساعته و مطمئن
 • امکان خرید تلفنی

خرید بلیط چارتر

بلیط های چارتری که توسط مسافران از سایت های غیر معتبر خریداری می شود باعث دردسر مسافران زیادی شده است. ادیبیان سعی می کند بلیط های چارتر خود را از منابع چارتر کننده ی اصلی و با قیمت مناسب بخرد تا در زمان استرداد نیز مشکلی برای مسافران پیش نیاید و هم چنین بلیط های هواپیما و بلیط های لحظه آخری با اطمینان از سایت ادیبیان خریداری کنید.

چارتر امکانات چارتر
پشتبانی تلفنی ✈️ به صورت 24 ساعته
پشتیبانی موبایلی ✈️ به صورت 24 ساعته
استرداد به صورت آنلاین یا تلفنی
چارتر ادیبیان

خرید آسان بلیط چارتر

سایت ادیبیان به گونه طراحی شده است که بدون اتلاف وقت مسافر مسیر چارتری مورد نیاز مسافر را از نظر قیمت و جادهی رصد کرده و بهترین انتخاب را با توجه به کنترل مدیریتی شرکت ادیبیان به مسافران خود نشان می دهد

پشتیبانی 24 ساعته

اگر بلیط چارتری شامل تغییر از جمله تاخیر یا تعجیل شود شرکت ادیبیان سعی می کند با پیامک واتس آپ یا تماس تلفنی به مسافر خود در کمترین زمان ممکن اطلاع رسانی کرده و مسافران آسوده سفر کنند.

اطلاع رسانی تغییرات بلیط چارتر

اگر بلیط چارتری شامل تغییر از جمله تاخیر یا تعجیل شود شرکت ادیبیان سعی می کند با پیامک واتس آپ یا تماس تلفنی به مسافر خود در کمترین زمان ممکن اطلاع رسانی کرده و مسافران آسوده سفر کنند.

ارایه ارزان ترین چارتر

سایت ادیبیان پس از گرفتن در خواست از مسافر برای مسیر خاصی تمام سایت های معتبر چارتری را پایش می کند و ارزان ترین و مطمن ترین گزینه ی چارتری ممکن را به مسافر جهت یک خرید مطمئن ارایه می کند.

ارایه ی تمام چارترهای مطمئن سایت ادیبیان

با توجه به شناخت بازار و ایرلاین های موجود بهترین چارتر و ارزان ترین آن توسط سایت برای شما انتخاب و نمایش داده می شود تا انتخاب درستی انجام بدهید.

امکان رزرو هتل چارتر

در سایت ادیبیان امکان رزرو هتل های چارتری نیز وجود دارد که هم از طریق آنلاین و هم تلفنی می توان این سرویس را از آژانس ادیبیان برای مسافرت خود با اطمینان خریداری کرد.

چگونگی خرید بلیط چارتر

بلیط چارتر را در سایت ادیبیان به صورت آنلاین و با استفاده از کارت بانکی عضو شتاب و دارای رمز پویا بدون دغدغه و با اعتبار آژانس ادیبیان می توان خریداری و تهیه کرد.

   وارد شدن به سایت ادیبیان چارتر

   برای خرید ابتدا باید سایت ادیبیان به نشانی https://adibian.com/charter-tickets/ وارد شده و مبدا و مقصد خود به همراه تاریخ انتخاب کنید.

   جستجوی چارتر

   پس از انتخاب فلید های مبدا و مقصد و تاریخ مورد نظر روی دکمه جستجو چارتر کلیک نمایید تا لیست پروازهای موجد برای شما نمایش داده شود

   معیارهای انتخاب بلیط چارتر

   مقایسه ی زمان و قیمت در سایت موجود می باشد امکان انتخاب راحت و آسان را به مسافر با یک نگاه می دهد و مسافر می تواند انتخاب خود را انجام بدهد.

   ورود مشخصات

   باید در ورود اطلاعات بر روی سایت آنلاین تمام دقت خود را بکنید تا انتخاب احسنت و بهینه را داشته باشید چرا که هر تغییری بعد از رزرو شامل جریمه می باشد.

   نحوه ی تسویه

   با کارت شتاب و داشتن رمز دوم یا پویا می توانید پرداخت خود را در سایت انجام داده و با اطمینان خرید خود را تکمیل نمایید.

   دریافت بلیط چارتر

   پس از تکمیل فرآیند خرید بر روی دکمه ی دریافت کلیک کرده و آن را توسط پیامک و ایمیل دریافت کنید

رزرو بلیط چارتر

خرید تلفنی بلیط چارتر

با تلفن 05138598151 و 09155132539 تماس گرفته و بلیط چارتر خود را در صورت تمایل تلفنی خریده و همکاران بلیط شما را از طریق واتس آپ و پیامک برای شما ارسال می کند.

بلیط پرواز چارتر

پرواز های چارتر را بدون دغدغه ی استرداد در سایت ادیبیان با مزایای استرداد و تخفیف خریداری کنید. مزایای بلیط چارتر

مزایای بلیط پرواز چارتر

با توجه به فصل خلوتی اکثرا مسافران بلیط چارتر خود را می توانند ارزان تر از سایر مواقع در سایت با اطمینان خرید کنند.

مرتب سازی پرواز چارتر

شما در سایت ادیبیان این قابلیت را دارید که پرواز چارتر را از نظر قیمت و زمان مرتب سازی کرده و بهترین انتخاب خود را انجام دهید.

امکان رفتن به روز بعد و قبل از پرواز چارتر

شما می توانید روز های قبل یا بعد از پرواز چارتری روز مورد را چک کنید و انتخاب بهینه ی خود را انجام دهید. رزرو چارتر آنلاین مسافر

سایت معتبر آنلاین بلیط چارتر

اعتبار چند دهه شرکت ادیبیان این اطمینان را به مسافران می دهد تا بلیط های چارتر خود را از این سایت و بدون دغدغه خرید کند.

سوالات متداول

دلیل ارزان بودن و در دسترس بودن بلیط های چارتری چه چیزی می باشد؟
چون بلیط های چارتری توسط آژانس های مسافرتی به صورت یکجا خریداری شده است در نتیجه در فصول خلوت امکان ارایه ی ارزان تر آنها و شانس فروش آنها وجود دارد.
آیا بلیط چارتر قابلیت استرداد را دارد؟
آژانس ادیبیان با توجه به رای زنی ها خود با چارتر کنندگان این قابلیت را در سایت خود برای بلیط های چارتری دارد
آیا امکان استرداد آنلاین بلیط های چارتری وجود دارد؟
بله - 70 درصد بلیط های چارتری در سایت ادیبیان قابلیت استرداد آنلاین دارند.
شماره های پشتیبانی برای استرداد بلیط چارتر کدام هستند؟
شماره ی ثابت 05138598151 و شماره ی موبایل 09155132539 و شماره ی موبایل 09151150750 برای پشتیبانی 24 ساعته بلیط چارتر می باشد.
آیا بلیط چارتر برای کودکان و بزرگسالان یکسان است؟
بله - قیمت بلیط چارتر برای بزرگسالان و کودکان یکسان است.

زندگی سفر است خوب سفر کنید