...
...

رزرو آنلاین هتل

با توجه به قابلیت رزرو آنلاین محصولات گردشگری و هم چنین مقایسه ی راحت و آسان قیمت ها یک هتل بر روی سایت ادیبیان، مسافران عمدتا رزرو خود را به صورت آنلاین و دریافت واچر فوری و پرداخت بر روی درگاه اینترنتی ترجیح می دهند تا اینکه مراجعه حضوری به شرکت ادیبیان داشته باشند و صرف وقت و هزینه ی بیشتری متحمل بشوند.

حتی مسافرانی که به دلایل خاصی ترجیح می دهند به آژانس مراجعه و واچر هتل خود را حضوری دریافت کنند باز سایت رزرو آنلاین هتل ادیبیان را چک کرده و پس از مقایسه ی قیمت رزرو هتل آنلاین نرخ و شرایط رزرو هتل را به همکار ما نشان داده و پس از اطمینان از خرید خود رزرو هتل خود را انجام می دهد.

یکی از هتل های خوب قشم و گردشگری جنوب کشور هتل آسانا می باشد.

رزرو هتل قابلیت
هتل داخلی به صورت آنلاین و تلفنی
هتل خارجی به صورت آنلاین و تلفنی
ویرایش واچر و کنسلی به صورت تلفنی
شماره ی تلفن پشتیبانی 05138598151
شماره ی موبایل پشتیبانی 09151150750
رزرو هتل ادیبیان

سایت رزرو هتل

سایت ادیبیان که یکی از سایت های معتبر هتل در ایران می باشد با توجه به سابقه ی طولانی که در رزرو هتل دارد و قرارداد و تعامل با هتل های مختلف در سرتاسر کشور دارد یکی از بهترین و ارزان ترین نرخ ها را به مسافران خود جهت رزرو آنلاین هتل ارایه می دهد.

در سایت رزرو هتل ادیبیان قابلیت مشاهده ی عکس ها و مقایسه ی نرخ ها و دیدن شرایط کنسلی در 24 ساعت و هفت روز هفته، توسط مشتری و مسافر گرامی بدون نیاز به تماس با شرکت امکان پذیر می باشد.

ویژگی های سایت رزرو هتل ادیبیان

  • صدور واچر آنی
  • پشتیبانی مطمئن
  • استرداد وجه با کمترین مقدار جریمه
  • حضور حداکثری هتل ایران
  • وجود قیمت رقابتی
سایت رزرو هتل

رزرو هتل داخلی

با توجه به استقبال مردم از ایرانگردی و هم چنین بالا بودن قیمت دلار مسافران گرایش بیشتری نسبت به قبل درباره ی رزرو هتل داخلی دارند. رزرو هتل داخلی ادیبیان از دهه ی 60 و به صورت سنتی آغاز گردید تا اینکه امروزه به صورت آنلاین درآمده و در این بین مشتریان قدیمی در این سال ها بهترین یاور ما در رزرو هتل داخلی بودند. رزرو هتل داخلی بسیار نیاز به ارتباط هتل های زنجیره ای در ایران دارد که با رایزنی هایی که آژانس با هتل های زنجیره ای ایران و هم چنین هتل های مستقل دارد توانسته است شرایط خوب رقابتی ایجاد کند.

رزرو هتل در سایت ادیبیان با قیمت رقاقبتی و با چند کلیک ساده امکان پذیر می باشد. مسافران با توجه به رقابتی بودن نرخ های هتل های آنلاین تازگی تمایل پیدا کردند ک رزرو هتل خود را به صورت آنلاین یا برخط از سایت رزرو هتل آنلاین خریداری کنند. سیستم رزرواسیون هتل داخلی ادیبیان با نرخ تضمینی و قابل رقابت در اختیار مشتریان می باشد. رزرو هتل داخلی با سرعتی مطمن و پشتیبانی مطمن و گارانتی خدمات قابل انجام در سایت رزرو هتل داخلی ادیبیان می باشد. از این پس برای خرید تور و هتل خود می توانید به آژانس های مسافرتی مراجعه نکنید و رزرو خود را با گوشی موبایل در داخل منزل از سایت رزرو هتل ادیبیان بگیرید. شما می توانید با خرید هتل خود از سایت ادیبیان تخفیف ویژه ای دریافت کنید.

یکی از دغدغه ها برای ررزو پرداخت ریالی توسط مسافر بدون واسطه می باشد. که این امر در رزرو هتل داخلی ادیبیان محقق شده است و مسافر گرامی در هفت روز هفته و 24 ساعته بدون دغدغه می تواند با مرتبط کردن هتل ها از نظر قیمتی و هم چنین ستاره انتخاب درست خود را انجام داده و با تضمین قیمت مناسب هتل خود را خریداری کرده و اطمینان پیدا کند به محض مراجعه به هتل و ارایه ی واچر خود می تواند به راحتی در هتل پذیرش شده و در صورت هر گونه سوال و یا مشکلی به پشتیبانی رزرو هتل داخلی ادیبیان تماس گرفته و کارشناسان ما موضوع را بررسی کرده و سعی می کنند در کمترین زمان جواب مقتضی و مورد قبول مسافر را در اختیار ایشان قرار بدهند و مسافر با یک بار خرید اینترنتی هتل عادت می کند و نیز اعتماد می کند که از این به بعد بدون هیچ مشکلی به سایت ادیبیان اطمینان کند و رزرو خود را در سرتاسر ایران از سایت و بدون واسطه و با کارت شتاب خود خریداری کند.

در این موضوع قابلیت بسیار مهمی که وجود دارد این است که رزرو هتل در خارج از کشور بدون دغدغه تبدیل تبدیل قیمت ارزی و با کارت شتاب ایران و صدور واچر آنی مسیر می باشد. و هیچ گاه کسی که یکبار لذت خرید اینترنتی را کسب کند حاضر به اتلاف وقت برای رزرو تلفنی یا حضوری نیست.

اگر در موقع رزرو به دلایل فنی و اینترنتی شما موفق به دریافت واچر هتل خود نشدید. نگران وضعیت رزرو و پول خود نباشید زیرا که پشتیبانی مطمئن رزرو هتل ادیبیان با جواب گویی و بررسی موضوع دغدغه گم شدن پول شما را از بین خواهند برد.

همواره در مورد گردشگری احتمال عوض شدن یا کنسل شدن هتل مسافر توسط خود مسافر وجود دارد و همواره دغدغه در مورد میزان جریمه و نحوه ی ارسال پول وجود دارد. که با اطمینان خواهیم گفت با توجه به رایزنی و ارتباط موثری که با هتل ها داریم سعی می کنیم کمترین جریمه را از مسافر اخذ و سعی می کنیم حدود 24 ساعت بیشتر برای استرداد پول زمان گرفته نشود. مسافرانی که با شرکت ادیبیان در دوران کرونا رزرواسیون داشته اند و به مشکل کرونا برخوردند و مجبور به استرداد وجوه خود شده اند به این موضوع اذعان دارند که در کمترین زمان ممکن وجوه حتی زمانی که هتل ها نیز را وجوه را برگشت نداده بودند آژانس ادیبیان به مسافران خود مبالغ استردادی را برگشت داده و در این موضوع سعی کرده تا اصول مشتری مداری را رعایت کرده و اصل حق با مشتری است را به نحو احسنت پیاده سازی کند.

در این زمینه شرکت ادیبیان آنلاین سازی رزرواسیون خانه مسافرها، بوم گردی ها، هتل آپارتمان، ویلاهای شخصی را در دستور کار خود قرار داده و راحتی رزرو این مجموعه ها را نیز به محصولات آنلاین خود اضافه کند.

رزرو هتل داخلی
سوالات متداول

آیا رزرو هتل داخلی در سایت ادیبیان امکان پذیر می باشد و شرایط رزرو و امکانات هتل را باز گو کنید؟
بله- رزرو هتل به صورت آنلاین با کارت شتاب قابلیت کمترین جریمه برای استرداد مقایسه قیمت ها و تضمین قیمت در سایت ادیبیان وجود دارد.
تفاوت اتاق دوتخته برای زوجین و دو نفره عادی چگونه است؟
اتاق دو نفر برای زوجین اصطلاحا دبل یعنی دو تخت کنار هم و برای دو نفر عادی تویین یعنی دو تخت مجزا می باشد.
نرخ هتل برای کودکان چگونه است؟
سیاست هتل های مختلف برای نرخ کودک متفاوت است ولی به طور معمول نرخ کودک زیر پنچ سال به طور رایگان محاسبه می گردد.
هزینه ی کنسلی رزرو هتل چه مقدار می باشد؟
به طور معمول یک شب هزینه ی هتل کسر و ما بقی به مسافر عودت داده می شود.
پشتیبانی رزرو هتل داخلی چگونه است؟
تیم تخصصی برای پشتیبانی سایت ادیبیان وجود دارد و شما با اطمینان از این سایت خریداری کنید.