...
...

شماره ی رزرو چارتر کننده ی هتل آسانا 05138598151 می باشد. شرکت ادیبیان با تلاش خود توانسته است هتل سه ستاره ی آسانا را به صورت چارتر اجاره نماید و با توجه به تازه تاسیس بودن این هتل و همچنین موقعیت مکانی مناسبی که این هتل رو به روی بازار قدیم قشم دارد، توانسته است تورهایی با قیمت مناسب و رضایت مندی بالا با فرستادن راهنما از مشهد فراهم کند و نظر سنجی از مسافرانی که این تور را انتخاب کرده اند مورد خوشحالی و افتخار ما می باشد.

موقعیت مکانی هتل آسانا قشم

خیابان امام خمینی نزدیک میدان شهرداری هتل آسانا

مزایای خرید هتل آسانا از ادیبیان

 

مزایای خرید هتل آسانا از ادیبیان

رزرو هتل قشم

هتل های قشم مخاطب مسافران آژانس ادیبیان بوده اند و همواره دنبال کیفیت مناسب در کنار قیمت رقابتی بودند که این امر باعث شده است آژانس ادیبیان اقدام به چارتر کردن هتل آسانا کند تا از این طریق مسافران خود را راضی نگه داشته و مسافران از زیبایی های این جزیره کمال استفاده را ببرند

قیمت هتل قشم

به طور کلی قیمت هتل های در قشم در مقایسه با هتل های کیش از قیمت مناسب تری بر خوردار بوده اند، البته کیفیت هتل های این جزیره در کل از هتل های کیش نیز پایین تر است اما هتل آسانا با توجه به کیفیت هتل و تازه ساز بودن آن که افتتاحیه ی آن در سال نوروز 1401 می باشد هتل آسانا استاندارد یک هتل سه ستاره را دارا می باشد و مسافران از کیفیت آن راضی هستند. همچنین چارتر بودن این هتل توسط آژانس ادیبیان نرخ های بسیار مناسبی برای مسافران این جزیره فراهم آورده است.

هتل قشم ادیبیان

رزرو تور قشم

قشم با جذابیت های طبیعی که دارد و هم چنین خلیج همیشه فارس با چشم انداز های خیره کننده باعث شده است که مخاطبان تور خود را هر سال از سال قبل بیشتر کند و مردم تمایل بیشتری به خرید این تور و علاقه مندی به این جزیره را پیدا کنند. همچنین خرید لوازم و البسه با قیمت مناسب مخصوصا در درگهان نیز از اهداف بعضی از مسافران تور آسانا می باشد که با خرید مناسب از این جزیره باعث شده که این جزیره به محلی برای گردشگران به قصد خرید به سفر می روند نیز باشد. امیدوارم با خرید تور هتل آسانا رضایت مندی شما جلب گردد.

هتل آسانا ادیبیان

بهترین هتل های قشم

با توجه به نوع مسافری که به قشم سفر می کند که معمولا به دنبال دیدن زیبایی های جزیره می باشد بیشترین استقبال در بین هتل ها، استفاده از هتل سه ستاره می باشد که از بین آن ها هتل سه ستاره ی آسانا با توجه به کیفیت، جدید بودن و قیمت مناسب آن مورد استقبال مسافران بوده است.

هتل های قشم ادیبیان

فصل مناسب برای سفر به قشم

با توجه به اقلیم قشم باعث شده سفر به این جزیره محدود به فصل پاییز و زمستان شود، البته بهترین استقبال از این جزیره در ایام نوروز و اول بهار می باشد که هم از آب و هوای مناسبی برخوردار است و هم تعطیلات در ایران می باشد. شما می توانید در این ایام برای رزرو هتل آسانا و یا سایر هتل با ما در تماس باشید.

قیمت مناسب تور قشم

بهترین قیمت در تور آسانا برای فصل مهر ماه می باشد و با نزدیک شدن به نوروز قیمت ها حالت صعودی پیدا کرده و مسافران که می خواهند به این جزیره بروند باید برنامه ریزی مناسبی داشته باشند.شما مسافر عزیز می توانید برای دریافت بهترین تور در آسانا و یا نقاط کشور با آژانس ادیبیان به شماره ی تلفن 05138598151 و یا شماره ی موبایل 09155132539 با ما تماس بگیرید و از مشاوره های رایگان ما استفاده نمایید.

تور مناسب قشم ادیبیان

سوالات متداول

آیا رزرو هتل آسانا در سایت ادیبیان امکان پذیر می باشد و شرایط رزرو و امکانات هتل را باز گو کنید؟
بله- رزرو هتل آسانا به صورت آنلاین با کارت شتاب قابلیت کمترین جریمه برای استرداد مقایسه قیمت ها و تضمین قیمت در سایت ادیبیان وجود دارد.
تفاوت اتاق دوتخته برای زوجین و دو نفره عادی چگونه است؟
اتاق دو نفر برای زوجین اصطلاحا دبل یعنی دو تخت کنار هم و برای دو نفر عادی تویین یعنی دو تخت مجزا می باشد.
نرخ هتل آسانا برای کودکان چگونه است؟
سیاست هتل های مختلف برای نرخ کودک متفاوت است ولی به طور معمول نرخ کودک زیر پنچ سال به طور رایگان محاسبه می گردد.
هزینه ی کنسلی رزرو هتل آسانا چه مقدار می باشد؟
به طور معمول یک شب هزینه ی هتل آسانا کسر و ما بقی به مسافر عودت داده می شود.
پشتیبانی رزرو هتل آسانا چگونه است؟
تیم تخصصی برای پشتیبانی سایت ادیبیان وجود دارد و شما با اطمینان از این سایت خریداری کنید.