ارزان ترین نرخ بلیط ایرلانها خارجی فقط با یک تماس 05138598151

چرا خرید و رزرواسیون از ادیبیان

شرکت ادیبیان نماینده ی 13 شرکت هواپیمایی داخلی و نماینده ی کلیه ی خطوط بین المللی خارجی می باشد که با پرسنل مجرب و متعهد در خدمت شما مشتری عزیز می باشد. با خرید از سایت ادیبیان هم از پشتوانه ی تجربه ی چند دهه ی این آژانس استفاده کنید و هم از مزایای خرید بلیت و تور و هتل آنلاین بهره مند شوید. . رزرو هتل در خارج و داخل کشور هم چنین بلیط های سیستمی و چارتری را از این سایت به راحتی خریداری نمایید.

رزرو هتل داخل و خارج کشور و بلیت هواپیمایی سیستمی و چارتري

براي رزرو هتل در داخل و خارج کشور و نیز رزرو بلیت هواپیمایی اعم از سیستمی و چارتري دیگر نیازي به صرف وقت و هزینه اضافی نیست . با خرید آنلاین از سایت ادیبیان با اطمینان از پشتیبانی این آژانس به راحتی می توانید رزرو مورد نظر خود را با بهترین قیمت تهیه کنید با مراجعه به سیستم جامع رزرواسیون آنلاین ادیبیان می توانید کلیه خطوط پروازي به مقصد مورد نظر را مشاهده کرده و مناسب ترین پرواز چارتري یا سیستمی را انتخاب کنید

همچنین با مشاهده هتل هاي مختلف در سایت ادیبیان و مقایسه امکانات و موقعیت مکانی آن با سایر هتل ها هتل مورد نظر خود را رزرو کرده و واچر آن را دریافت کنید

تماس با ما

مشهد-خیابان پاسداران(جم سابق) - شماره ی 56
تلفن: 05138598151
دفتر پردیس دانشگاه فردوسی مشهد:
تلفن: 3-05138838652
E-mail: m.r.adibian@gmail.com

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

لوفت هانزا

هواپیمایی لوفت هانزا یک شرکت هواپیمایی آلمانی است که پایگاه اصلی آن فرودگاه شهر فرانکفورت و پایگاه دیگر آن فرودگاه شهر مونیخ است. لوفت هانزا به بیش از 197 مقصد بین المللی در اورپا امریکا آسیا و افریقا پرواز دارد. شرکت های هواپیمایی آسترین ایرلاینز و سوئیس ایر از شرکت های زیرمجموعه لوفت هانزا هستند. این هواپیمایی عضوی از اتحادیه هواپیمایی بزرگ استارالاینس است .ناوگان هواپیمایی لوفت هانزا شامل 270فروند هواپیما است. هواپیما های لوفت هانزا شامل 4 کلاس پروازی اکونومی ، پرمیوم اکونومی ،بیزنس و فرست کلاس است. با مسیرهای پرواز داخلی و خارجی هواپیمایی لوفت هانزا آشنا شوید در صورت تمایل به خرید بلیط هواپیما می توانید بلیط خود را در رزرواسیون آنلاین بلیت خارجی ادیبیان به صورت اینترنتی در کوتاهترین زمان خریداری کنید.

آسترین ایرلاینز

هواپیمایی آسترین ایرلاینز بزرگترین شرکت هواپیمایی اتریشی است که حامل پرچم کشور اتریش است. شرکت هواپیمایی آسترین به بیش از 130 کشور جهان پرواز دارد. قطب اصلی این شرکت هواپیمایی شهر وین است. این هواپیمایی زیر مجموعه شرکت هواپیمایی بزرگ لوفت هانزاست. در سال ۲۰۰۸ دولت اتریش این ایرلاین را در معرض فروش قرار داد، در آخر شرکت هواپیمایی آلمانی لوفت هانزا این شرکت را خریداری کرد و در حال حاضر آسترین ایرلاینز تحت نظارت و سرپرستی لوفت هانزا فعالیت می کند.صورت تمایل به خرید بلیط هواپیما می توانید بلیط خود را در رزرواسیون آنلاین بلیت خارجی ادیبیان به صورت اینترنتی در کوتاهترین زمان خریداری کنید.

ترکیش ایرلاینز

هواپیمایی ترکیش متعلق به کشور ترکیه و حامل پرچم این کشور است قطب های اصلی این هواپیمایی فرودگاه جدید استانبول و فرودگاه صبیحا گوکچن است. این هواپیمایی به بیش از 300 مقصد در سراسر دنیا پرواز دارد.این هواپیمایی عضوی از اتحادیه هواپیمایی بزرگ استارالاینس است.شرکت ترکیش ایرلاینز بر پایه جوایز داده شده توسط شرکت بین‌المللی درجه‌بندی Skytrax، ترکیش ایرلانز در سال ۲۰۱۵ بهترین خط هوایی اروپا و چهارمین در دنیا است. و بالاترین نرخ رشد را در میان شرکت‌های هوایی جهان دارد.غذاهایی که در هواپیماهای ترکیش ایرلانیز سرو می‌شوند، مشهور بوده و در بسیاری از مجلات و سایت‌های معروف مورد تقدیر قرار گرفته‌است. منوهایی که برای برخی از پروازها تهیه شده‌اند، از غذاهای امپراتوری عثمانی الهام گرفته‌اند. در صورت تمایل به خرید بلیط هواپیما می توانید بلیط خود را در رزرواسیون آنلاین بلیت خارجی ادیبیان به صورت اینترنتی در کوتاهترین زمان خریداری کنید.

هواپیمایی قطر

شرکت هواپیمایی قطرایرویز متعلق به کشور قطر و حامل پرچم این کشور میباشد. قطب اصلی این هواپیمایی فرودگاه حمد در شهر دوحه است.شرکت هواپیمایی قطر در سال ۱۹۹۳ راه‌اندازی شد و در حال حاضر روزانه به بیش از ۱۵۰ مقصد در آفریقا، آسیا، اروپا، آمریکا و اقیانوسیه پروازهای مستقیم دارد. و طولانی ترین پرواز دنیا پرواز دوحه به آکلند با طول پرواز 16 ساعت و 30 دقیقه میباشد. این هواپیمایی جزئی از اتحاد هوایی One World است. قطر ایرویز شامل کلاس های پروازی اکونومی ، پرمیوم اکونومی ،بیزنس و فرست است. قطر ایرویز ابداع گر نوع جدیدی از بیزنس کلاس با عنوان Qsuite است. هواپیمایی قطر در سال 2019 جایزه‌ی بهترین خط هوایی و بهترین کلاس بیزنس در پرواز را از آن خود کرد.در صورت تمایل به خرید بلیط هواپیما می توانید بلیط خود را در رزرواسیون آنلاین بلیت خارجی ادیبیان به صورت اینترنتی در کوتاهترین زمان خریداری کنید.

هواپیمایی امارات

شرکت هواپیمایی امارات متعلق به کشور امارت متحده ی عربی و حامل پرچم این کشور میباشد. قطب اصلی این هواپیمایی فرودگاه شهر دبی است. این شرکت بزرگترین هواپیمایی خاور میانه استکه بیش از 300 هواپیمای فعال دارد.این شرکت هواپیمایی جزئی از هیچ اتحادی نیست. امارات در هفته بیش از ۳۶۰۰ پرواز مستقیم به ۱۴۰ شهر در ۸۱ کشور دنیا انجام می دهد. این شرکت از نظر تعداد جابجایی مسافر در رده چهار در دنیا قرار دارد. هواپیمایی امارات با پرواز مستقیم از دبی به آکلند، برای مدتها عنوان طولانی ترین پرواز مستقیم و بدون توقف را در اختیار داشت. تا آنکه قطرایرویز نیز پرواز دوحه به اوکلند خود را راه اندازی کرد.هواپیمایی امارات ناوگانی بسیار مدرن و جوان دارد و تماما از هواپیماهای بوئینگ پهن پیکر و ایرباس تشکیل شده است. هواپیمایی امارات شامل کلاس های پروازی اکونومی، بیزنس و فرست است. در صورت تمایل به خرید بلیط هواپیما می توانید بلیط خود را در رزرواسیون آنلاین بلیت خارجی ادیبیان به صورت اینترنتی در کوتاهترین زمان خریداری کنید.

هواپیمایی فلای دبی

فلای دبی فعالیت خود را در 01 ژوئن سال 2009 با پرواز از از دبی به بیروت آغاز کرد این ایرلاین اکنون به 90 نقطه در دنیا پرواز دارد و همچنان درحال گسترش شبکه پروازی خود است. در حال حاضر با جا به جایی سالانه بیش از 70میلیون مسافر را دومین هواپیمایی بزرگ دبی میباشد. فلای دبی از سال 2008 با سفارش سه فروند هواپیما کار خود را آغاز کرد وتا یک دهه آینده آن را به236 فروند هواپیمای بوئینگ 737 افزایش خواهد داد. فلای دبی در حال حاضر بیش از 4000 کارمند از 128 کشور جهان استخدام کرده است و به جذب استعدادهای صنعت، چه در زمین ، چه در هوا و چه در پشت صحنه همچنان ادامه دارد. بخاطر تقاضای روز افزون فلای دبی باتوجه به داشتن مسیرهای مختلف در سراسر آفریقا ، اروپا ، آسیای میانه، ، خاورمیانه، شبه قاره هند و آسیای جنوب شرقی ،درحال افزایش مسیر های پروازی خود است.در صورت تمایل به خرید بلیط هواپیما می توانید بلیط خود را در رزرواسیون آنلاین بلیت خارجی ادیبیان به صورت اینترنتی در کوتاهترین زمان خریداری کنید.

هواپیمایی عمان ایر

این شرکت هواپیمایی متعلق به کشور عمان و هواپیمایی ملی این کشور است که قطب آن فرودگاه بین المللی مسقط استو پروازهای برنامه‌ریزی شده و چارتر داخلی وخارجی را انجام می‌دهد.این ایرلاین در حال حاضر یکی از اعضای اصلی و مهم سازمان حمل‌ونقل هوایی عرب است. از جمله مقاصدی که عمان ایر به آن ها مسیر پروازی دارد عبارتند از : تانزانیا (دارالسلام و زنگبار)، بنگلادش، هندوستان، مالدیو، نپال، پاکستان، سریلانکا، اندونزی، مالزی، فیلیپین، سنگاپور و تایلند، فرانسه، آلمان، ایتالیا، سوئیس و انگلستان، ایران، بحرین، اردن، کویت، لبنان، عمان، قطر، عربستان و امارات متحده عربی. عمان ایر شامل کلاس های پروازی اکونومی،بیزنس و فرست است.د.در صورت تمایل به خرید بلیط هواپیما می توانید بلیط خود را در رزرواسیون آنلاین بلیت خارجی ادیبیان به صورت اینترنتی در کوتاهترین زمان خریداری کنید.

هواپیمایی ایرعربیا

هواپیمایی ایرعریبا یک شرکت هواپیمایی ارزان قیمت (Low Cost Carrier) اماراتی است که قطب اصلی آن فرودگاه شارجه و به غیر از این فرودگاه سه قطب دیگر در راس الخیمه، اسکندریه و کازابلانکا دارد.این شرکت، بزرگترین شرکت هواپیمایی ارزان‌قیمت در خاورمیانه است و به ۵۱ مقصد در ۲۲ کشور از طریق شارجه، ۲۸ مقصد در ۹ کشور از طریق کازابلانکا، فینه، ناظور و طنجه، ۱۱ مقصد در ۸ کشور از طریق رأس‌الخیمه، و ۶ مقصد در ۴ کشور از طریق اسکندریه پرواز انجام می‌دهد. ایر عریبا فقط کلاس پروازی اکونومی دارد.در صورت تمایل به خرید بلیط هواپیما می توانید بلیط خود را در رزرواسیون آنلاین بلیت خارجی ادیبیان به صورت اینترنتی در کوتاهترین زمان خریداری کنید.