یزد بلیت قطار

 

 

یزد - شهر بادگیرها 

 

یزد از کهن ترین شهر های ایران می باشد و دارای تاریخی کهن می باشد ، شهر یزد در دشت یزد -اردکان قرار گرفته است و از آن جهت که بیشترین بادگیرایران در این شهر قرار  گرفته است  به طوریکه در گذشته بر بالای هر خانه یک بادگیر بوده است .  بادگیر باغ دولت آباد به عنوان بلندترین بادگیرجهان با ارتفاع 33/80 متری می باشد  ، معماری سنتی و  تاریخی یزد یکی از شاهکار های معماری در ایران می باشد ، مردم یزد از فرهنگی غنی برخوردار هستند و بسیار مذهبی می باشند سفر به شهر یزد می تواند یکی ار خاطره انگیز ترین سفر ها باشد ، با سفر به این شهر در واقع به تاریخ گذشته ایران زمین سفر کرده اید . از دیگر شهر های زیبا استان یزد می توان به میبد ، اردکان ، نایین ، بافق و تفت اشاره نمود . از آنجا که یزد شهری توریست پذیر می باشد امکانات سفر به این شهر فراهم می باشد ، می توان بلیت هواپیما تهیه نمود و در کمترذین زمان ممکن با این شهر رسید و یا بلیت قطار خرید و با قطار سفری امن و راحت را تجربه نمود . برای خرید بلیت قطار و بلیت هواپیما می توانید با سایت ادیبیان مراجعه نمایید .    

 

برخی از نقاط دیدنی یزد : 

 

شهر یزد دارای نقاط دیدنی فراوانی هست که هرساله پذیرای توریست از سراسر دنیا می باشد ، از جمله این مناطق دیدنی امیر چخماق یزد ، مسجد جامع یزد ، آتشکده ،موزه  آینه ها ، کاروانسرای یزد ، یخچال خشتی میبد ، خانه لاری ها ، هشت باغ دولت آباد ، برج خاموشان را نام برد . 

 

 

adibian.com

 

 

سوغات و ره آورد یزد :  

 

یزد شهر سوغاتی های خوشمزه و شیرین می باشد ، باقلوا ، قطاب ، کیک یزدی ، و نان برنجی را نام برد ، ترمه یزد  بسیار زیبا می باشد و از جمله سوغات یزد می باشد . 

 

 

adibian.com

 

 

 

 

بلیت قطار یزد

 

 سفر با قطار از مزایای زیادی برخوردار هست ، از جمله سفر راحت وامن و استراحت در کوپه ، همچنین همراه بودن با خانواده و استفاده از فضا خصوصی در طول سفر از امتیازات سفر با قطار می باشد ، بلیت قطار را می توانید از آژانس های مسافرتی معتبر و راه آهن تهیه نمایید همچنین می توانید از طریق سایت adibian.com خریداری نمایید .

 

راه آهن یزد

 

 خط آهن یزد دارای 716 کیلومتر خط آهن اصلی و 48 کیلومتر خط آهن فرعی که شهرهای یزد ، میبد ، بافق ، اردکان و چادر ملو می باشد . 

 

adibian.com

 

 

خرید بلیت یزد

 

برای خرید بلیت یزد می توانید از خود راه آهن ویا آژانس های مسافرتی معتبر بلیت قطار را خریداری نمایید ، همچنین می توانید به سایت adibian.com مراجعه نمایید و بلیت قطار خود را خریداری نمایید ، قطار های متفاوتی در این مسیر وجود دارد که از لحاظ کیفیت و خدمات متفاوت هستند ، برای خرید بلیت قطار می توان نوع قطار و خدمات آن را انتخاب کرده و بلیت قطار  خود را خریداری نمایید  . 

 

قیمت بلیت قطار 

 

قیمت بلیت قطار در این مسیر و از شهر های متفاوت بسیار متغیر می باشد  که این نرخ بستگی به نوع قطار ، کیفیت و خدمات  دارد ، قطار هایی که در این مسیر هستند کوثر و غزال می باشند  ، برای چک کردن روزهای حرکت قطار و همچنین نرخ های روز به سایت adibian.com  می توانید مراجعه نمایید . 

 

سفر با قطار از شهر یزد به شهر های دیگر چقدر طول می کشد ؟ 

 

فاصله یزد تا تهران  در حدود 6 ساعت می باشد  . 

فاصله یزد تا مشهد  در حدود 15 ساعت می باشد .

فاصله یزد تا کرمان در حدود 6 ساعت می باشد . 

فاصله یزد تا بندر عباس در حدود 12 ساعت می باشد .  

 

تماس با ما

مشهد-خیابان پاسداران(جم سابق) - شماره ی 56
تلفن: 05138598151
دفتر پردیس دانشگاه فردوسی مشهد:
تلفن: 3-05138838652
E-mail: m.r.adibian@gmail.com

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

enamd adibian
بلیط هواپیما ارزان بلیط هواپیما چارتر بلیط چارتر بلیط هواپیما چارتر 724 پرواز چارتر چارتر هواپیما چارتر جارتر بلیط ارزان هواپیما بلیط چارتر هواپیما charter724 چارتر 724 چارتر ۷۲۴ بلیط هواپیما چارتر ارزان بلیط پرواز چارتری پرواز چارتر ۷۲۴ جارتر 118 kish4 724 چارتر بلیط ایران چارتر بلیط کیش kish4 چارتر 724 چارتر۷۲۴ بلیط چارتری چیپ چارتر چارتر118 قیمت بلیط کیش خرید بلیط هواپیما پرواز اهواز به تهران پروازهای داخلی آنیل پرواز بلیط ارزان کیش انلاین بلیط چارتری هواپیما ايران جارتر بلیط هواپیما تهران مشهد کیش آنلاین بلیط تهران کیش هواپیما چارتر پرواز تهران شیراز هواپیما