ماهان

هواپیمایی ماهان W5

 

شرکت هواپیمایی ماهان در سال 1371 در کرمان تاسیس گردید و اسم آن برگرفته از شهری در اطراف کرمان به نام ماهان است. دفتر مرکزی هواپیمایی ماهان در تهران واقع شده است.  ماهان ایر یکی از شرکت های هواپیمایی خصوصی است که در چند سال اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است.

نرخ بلیت هواپیمایی ماهان نسبت به شرکت های دیگر معقول است.البته در زمان پیک نرخ بلیت ماهان نیز مانند شرکت های هواپیمایی دیگر گران می شود.

ازجمله مزیت های بلیت هواپیمایی ماهان کم تاخیر و منظم بودن پرواز های این شرکت می باشد. اگر پروازی از شرکت هواپیمایی ماهان ابطال و یا هر گونه تاخیر و تعجیلی داشته باشد هم به آژانس صادر کننده اطلاع می دهند و هم به ایمیل شخص پیام می فرستند.

 

کلاس های پروازی هواپیمایی ماهان

 

 

زمانیکه می خواهید بلیت هواپیما ماهان صادر کنید در نظر داشته باشید هواپیمایی ماهان دو نوع کلاس پروازی دارد کلاس اکونومی Y و کلاس بیزنس C.  شما می توانید با مراجعه به سایت معتبر Adibian.com بلیت هواپیما ماهان خود را صادر فرمائید.

 

 

ویژگی های پرواز داخلی هواپیمایی ماهان

 

 

 نرخ بلیت هواپیمایی ماهان برای نوزادان IFN  تا 2سال حدودا 10% نرخ بلیت می باشد.

نرخ بلیت هواپیمایی ماهان برای کودکان CHD 2الی12سال 75%نرخ بلیت می باشد.

استرداد کردن بلیت هواپیمایی ماهان از جریمه مشخصی با توجه به کلاس پروازی  پیروی میکند .

 صدور بلیت هواپیمایی ماهان برای افرادی که ویلچر خود را میخواهند در هواپیما ببرند فقط در هواپیمای ایرباس ماهان این امکان فراهم است.

 

 

تفاوت کلاس پروازی بیزنس و کلاس پروازی اکونومی در پرواز داخلی ماهان

 

 

میزان بار در سفرهای داخلی در کلاس اکونومی 20کیلوگرم بار و در کلاس بیزنس 25کیلوگرم است .

صندلی های بلیت هواپیمایی ماهان در کلاس بیزنس محدود است.صندلی های آن نسبت به کلاس اکونومی راحت تر است. مسافران میتوانند صندلی خود را به حالت درازکش قرار داده و به راحتی استراحت کنند و همچنین مسافران حریم شخصی بیشتری دارند.

 

در بیزنس کلاس ماهان غذاهای بین المللی و ایرانی  همراه با نوشیدنی های متفاوت ارائه می شود .

بلیت هواپیمایی بیزنس ماهان در فرودگاه نیز از خدمات ویژه برخوردار است که مسافران بن  lounges داده می شود.

 

 

کارت مایل هواپیمایی ماهان

 

 

مسافران کثیرالسفر می توانند با مراجعه به سایت Mahanandmailes.ir عضو باشگاه ماهان شوند و برای خود کارت مایل ماهان ثبت کنند و با هر بار انجام دادن پرواز شماره مایل خود را وارد کنند در نهایت وقتی مایل به حدی رسید در جهت upgradeکردن بلیت هواپیمایی ماهان از اکونومی به بیزنس یا حتی دریافت پرواز رایگان استفاده کنند . بعد از انجام پرواز نیز می توانید مایل خود را ثبت کنید.

 

 

جرایم پرواز سیستمی داخلی هواپیمایی ماهان

 

 

SXTVOPRYB

تا ساعت12سه روز قبل پرواز

تا 12ظهریک روز قبل پرواز

تا 3ساعت قبل پرواز

تا30دقیقه قبل پرواز

از30دقیقه بل پرواز به بعد

L

10%

10%

30%

50%

50%

I

15%

15%

30%

50%

50%

N

20%

20%

50%

70%

70%

C

30%

30%

40%

70%

70%

UW

90%

90%

90%

95%

95%

 
 
 

پرواز چارتر ماهان

 

 

شرکت هواپیمایی ماهان بعضی از صندلی ها را به صورت چارتر به فروش می رساند که قوانین جریمه ی آن تابع جرایم چارتر است نه جدول بالا. برای صدور بلیت چارتر دقت لازم را به عمل آورید.

شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت Adibian.com بلیت هواپیمایی ماهان خود را به سهولت رزرو نمائید.

 

 

 

 

 

تماس با ما

مشهد-خیابان پاسداران(جم سابق) - شماره ی 56
تلفن: 05138598151
دفتر پردیس دانشگاه فردوسی مشهد:
تلفن: 3-05138838652
E-mail: m.r.adibian@gmail.com

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

enamd adibian
بلیط هواپیما ارزان بلیط هواپیما چارتر بلیط چارتر بلیط هواپیما چارتر 724 پرواز چارتر چارتر هواپیما چارتر جارتر بلیط ارزان هواپیما بلیط چارتر هواپیما charter724 چارتر 724 چارتر ۷۲۴ بلیط هواپیما چارتر ارزان بلیط پرواز چارتری پرواز چارتر ۷۲۴ جارتر 118 kish4 724 چارتر بلیط ایران چارتر بلیط کیش kish4 چارتر 724 چارتر۷۲۴ بلیط چارتری چیپ چارتر چارتر118 قیمت بلیط کیش خرید بلیط هواپیما پرواز اهواز به تهران پروازهای داخلی آنیل پرواز بلیط ارزان کیش انلاین بلیط چارتری هواپیما ايران جارتر بلیط هواپیما تهران مشهد کیش آنلاین بلیط تهران کیش هواپیما چارتر پرواز تهران شیراز هواپیما