بلیت هواپیمای داخلی

بلیت هواپیمای داخلی

شرکت ادیبیان دارای سایت با قابلیت فروش آنلاین بلیت های داخلی، چارتری و سیستمی می‌باشد.

رزرو هتل

رزرو هتل

شرکت ادیبیان برای تسهیل در رزرو هتل این امکان را از طریق پرداخت آنلاین شبکه ی شتاب فراهم نموده است.

تور های بوم گردی یک روزه

تور های بوم گردی یک روزه

شما می توانید از این طریق تور داخلی و یا خارجی را خریداری نمایید.

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

شما می توانید با پرداخت انلاین از حساب خود به حساب شرکت پول واریز نمایید.

رزرو هتل رزرو هتل

رزرو هتل

بلیط هواپیما (انگلیسی: Airline ticket) سابقه آن به این صورت که زمانی که اولین پروازهای مسافربری در ۱۹۰۹ میلادی آغاز به کار کرد رسم شد و درواقع می‌توان گفت سندی صادر شده توسط شرکت‌های هواپیمایی یا ‌های می باشد، که برای تأیید خریداری یک صندلی در یک پرواز در هواپیما هست. از هواپیما برای گرفتن کارت پرواز، در فرودگاه استفاده می‌شود. ‌های هواپیما را می‌توان به ۲ دسته بلیت charter و بلیط سیستمی معرفی کرد. (Charter) در یعنی دربست کرایه کردن و هدف از بلیت charter خرید عمده صندلی‌های یک پرواز، پیش . شروع خرید بلیط هواپیما، چارتز زمانی بکار می‌رود که یک بخشی از صندلی‌های یک پرواز را به صورت یکجا خریداری کرده و در طی زمان به مشتریان خود به فروش می‌رساند. به واسطه این خرید عمده مبلغ کمتری توسط آژانس پرداخته شده و در طی زمان با ارائه تخفیف به مشتریان واگذار می‌شود. درحالیکه هدف از بلیت سیستمی خرید بی واسطه از خطوط هواپیمایی . اگر به دنبال خرید بلیط هواپیما بوده باشید حتما به واژه جارتر برخورد کرده اید. خیلی از افرادی که قصد مسافرت دارند هنگام تهیه بلیت هواپیما دنبال می گردند اما بهتر می باشد پیش از هرگونه اقدام، مقداری در مورد مفهموم چارتر و سپس بلیت charter و پرواز جارتر اطلاعات کسب نماییم. charter (charter) به معنی دربست کرایه دادن و اجاره دادن هست. در اصل جارتر به خدمتی گفته می شود که در طی آن، بخشی از اتاقهای یک هتل، صندلی های یک هواپیما، قطار، اتوبوس و ... و در برخی موارد تمامی آنها، به صورت یکجا اجاره داده شده می شود و شرکت اجاره کننده از طریق کانالهای خود اقدام به فروش آنها مینماید. در واقع charter کردن به معنی خرید یا اجاره عمده اما نکته قابل توجه آن می باشد که وقتی این اقدام انجام می شود در کل مبلغ ارزانتری نسبت به زمانی که قرار است به ازای هر واحد مبلغی پرداخت شود جابجا می شود. همانطور که متوجه شدید لغت چارتر تنها در های هواپیما خلاصه نمی شود و در بسیاری از خدمات مفهوم دارد اما از آنجا که موضوع اصلی این مقاله سفرهای هوایی و بلیط هواپیما هست به صورت دقیق تر فقط راجع به جارتر در هواپیما صحبت می کنیم. پس از مشخص شدن جارتر ، سوالی که پیش می آید کاربرد آن در پروازهای هوایی می باشد. چارتر در چند شاخه در پروازهای هوایی کاربرد دارد که در ادامه به شرح هریک از آنها می پردازیم.

خرید بلیت charter هواپیما

برای خرید بلیت چارتر هواپیما می توانید از فرم بالای همین صفحه استفاده نمایید. از بلیط های پروازهای هواپیمایی هست که غالباً دفاتر خدمات آژانس (آژانس مسافرتیها) به فروش می رسد. در اصل این دفاتر طی مذاکره با شرکتهای هواپیمایی بخشی از ظرفیت آنها را برای خود کرایه می نمایند و خود مسئول فروش آن ظرفیت می شوند. در این روش به آن شرکت هواپیمایی، دهنده و به آن دفتر خدمات آژانس مسافرتی جارتر کننده می گویند. کسانی که قصد مسافرت و خرید بلیط charter هواپیما رادارند باید به جارتر کننده آن(دفتر خدمات آژانس) مراجعه نمایند. شایان ذکر مسئولیت گذاری نیز بر عهده چارتر کننده می باشد و جارتر دهنده وظیفه ای در این خصوص ندارد. اگر قرارداد charter بین یک جارتر دهنده و یک جارتر کننده انجام شود مسئولیت فروش کامل ظرفیت شده و ریسک آن که در اینجا صندلی های هواپیما می باشد نیز بر عهده چارتر کننده می باشد. به عبارت دیگر در صورتی که چارتر کننده (دفتر خدمات شرکت مسافرتی) نتواند همه ظرفیتی را که اجاره نموده می باشد، استفاده کند یا به فروش برساند چارتر دهنده (شرکت هواپیمایی) تعهدی ندارد و او مبلغ اجاره منعقد شده را به دست آوردن خواهد نمود. به همین دلیل، نرخ جارتر ثابت نیست و در مقاطع مختلف زمانی دارای نوسان می شود چراکه جارتر کننده سعی دارد با کاهش یا افزایش هواپیما در لحظات مختلف از یکسو تمام صندلی هایی را که از ایرلاین اجاره نموده به فروش برساند و از سوی دیگر، از عواید اقتصادی مناسبی بهره مند شود. نکته ای که در مورد تغییرات بها بلیت charter وجود دارد آن است که به طور کلی هرچه اکثر به زمان پرواز نزدیک می شویم بهای بلیط ارزان می شود تا زودتر به فروش برسد. دلیل این موضوع آن که charter کننده بیم آن دارد که ممکن همه ظرفیت اجاره شده پر نشود اما در صورتی که احساس کند تقاضا برای آن بلیط charter زیاد هست و درواقع مسافرت زیادی قرار است در آن زمان انجام شود ممکن هست قیمت بلیط خود را افزایش دهد. این اتفاق یعنی افزایش و کاهش بها بلیت جارتر ، به کررات در زمان اتفاق می افتد. مثلا در زمانی مثل عید نوروز یا فصل تابستان یا مناسبتهای مذهبی، ملی و یا تعطیلات خاص تقاضا برای سفر زیاد است و بها بلیط charter افزایش می یابد اما در زمانهای دیگر مثل در شرایط بدی آب و هوا که سفر کمتر انجام می شود بلیت چارتر کاهش می یابد. نکته قابل توجه دیگر در مورد charter آن که مسیرها مثل مشهد، کیش، استانبول، دبی و ... همیشه با استقبال مسافران مواجه هستند و در مقاطع زمان بلندتری مثلاً در تمام طول زمان در اجاره چارتر کننده ها هستند و همه بلیط های آنها چارتر ی می باشد. برخی در مسیرهای پرتردد، بلیط های چارتر ی برای شرکتهای هواپیمایی نیز مناسب می باشد به این ترتیب ایرلاینها می توانند ظرفیت خود را با مناسب به کننده کرایه دهند تا دیگر دغدغه ای در مورد فروش جزئی آن نداشته باشند. گاه پیش می آید که چند دفتر خدمات آژانس مسافرتی با هم یکی می شوند و نماینده آنها، طرف قرارداد با شرکت هواپیمایی می شود در این صورت آنها ظرفیتی را که از شرکت هواپیمایی اخذ نموده اند در داخل بین خود تقسیم و خرد می نمایند.

خصوصیات بلیط هواپیما جارتر

همانطور که عنوان شد بها charter متغیر است و این به نفع مسافر می باشد که بتواند مورد نظر خود را با بها مناسب پیدا و اقدام به خرید بلیط هواپیما نماید. برای این هدف کافیست مدتی نوسان بها بلیط ها را رصد نمایید تا بتوانید بهترین قیمت را در زمان مناسب پیدا نمایید. اگر مدتی به این امر مبادرت ورزید یا از تجربه افراد آگاه استفاده نمایید حتی می توانید پیش بینی نمایید که در چه زمانی بلیط charter کاهش می یابد. باید گفت معمولاً در زمانهایی که عموم مردم درگیر مشغله های خود هستند بلیط هواپیما جارتر با کاهش محسوسی روبرو می شود. یکی از این ایام اسفند ماه هر سال هست که همه مشغول امور خانه و خرید عید هستند و بهترین زمان برای مسافرت محسوب می شود. مثلاً اگر بتوانید از پیش طوری برنامه ریزی نمایید که در این ماه وقت آزاد پیدا کنید می توانید بلیت charter با نرخ مناسبی برای جزیره کیش پیدا کنید و از آرامش و خلوتی آنجا در آن وقت لذت هم ببرید. همین شرایط ممکن درست بعد از تعطیلات عید نوروز که همه از مسافرت برگشته اند نیز به وجود بیاید. این یک ویژگی مطلوب بلیط هواپیما جارتر می باشد که در زمانهای کم سفر، نرخ بلیط آنها کاهش می یابد و در این زمان هرچه به زمان پرواز نزدیکتر بشویم این کاهش هم می شود. اصطلاح لحظه آخری هم به همین جریان گفته می شود. کافیست یک ساک آماده مسافرت داشته باشید و قیمت بلیط در لحظات نزدیک به پرواز را چک نمایید و هر وقت قیمت با کاهش خوبی روبرو شد بلافاصله نسبت به خرید هواپیما charter اقدام نموده و مسافرت خود را انجام دهید. ارزان شدن قیمت بلیت هواپیما و انجام مسافرت با شما یک معامله برد – برد هست چراکه چارتر کننده توانسته صندلی خود را بفروشد و شما هم توانسته اید با بها مناسب خرید جارتر خود را انجام داده و به مسافرت بروید. در گذشته آژانس مسافرتیهای آژانس مسافرتی از شیوه های دیگری مانند پیامک، ایمیل و ... مسافران را از وجود بلیت های ارزان بها آگاه می کردند اما امروزه با به وجود آمدن سایتهای مختلف فروش بلیت هواپیما charter مثل ادیبیان 7724 می توانید خودتان به طور آزاد در جریان کلیه بلیط ها و قیمتها قرار بگیرید، آنها را مقایسه نموده و در نهایت بلیط مورد نظر خود را خریداری نمایید. شایان ذکر در فصول سفر اغلب قیمت بلیط چارتر با قیمت بلیت سیستمی تفاوت چندانی ندارد. چون در این شرایط به اندازه کافی درخواست برای سفر وجود دارد و جارتر کننده معمولا لزومی برای پایین آوردن نرخ هواپیما چارتر نمی بیند. در این شرایط ممکن می باشد حتی بهای جارتر گران تر از بلیت سیستمی هم بشود. در صورتیکه قیمت بلیط با سیستمی برابر بود بهتر بلیت سیستمی تهیه نمایید. علت آن برخی معایب در بلیط هواپیما charter که در صورت برابری بها توصیه به تهیه بلیت سیستمی می شود. در ادامه این مقاله برخی از این معایب خواهد آمد. امکان لغو، انصراف، استرداد و تغییر زمان سیستمی آسان تر از چارتر هست. معمولا هنگام لغو بلیط هواپیما جارتر جریمه زیادی به آن تعلق می گیرد و درصد قابل توجهی از مبلغ اصلی به شما برگردانده نمی شود. در شرایط ممکن هست اصلاً قابل لغو نباشد و هیچ هزینه ای بابت انصراف به شما برنگرد. همچنین در بلیط های charter ی، چنانچه همراه خود کودک (2 تا 12) سال داشته باشید، بلیط سیستمی قیمت کمتر و مخصوص به این سن را خواهد داشت اما در بلیط هواپیما charter نرخ برای این محدوده سنی مطابق قیمت بلیط بزرگسال محاسبه خواهد شد. در بلیت چارتر تنها برای افراد زیر دو سال که به آنها نوزاد اطلاق می شود نرخ بلیط تفاوت دارد.

بلیت charter ارزان

برای بسیاری از ما واژه جارتر ارزانترین بلیت هواپیمهست در حالی که بلیت هواپیما چارتر لزوما و همیشه ارزانترین هواپیما موجود نیست. در اصل خرید ارزان جارتر لم مخصوص به خود را دارد و نیازمند زمانبندی و دقت مناسب می باشد. با همه اینها آنچه مسلم است این هست که خرید بلیت جارتر به نفع مسافر . چرا که بها بلیط متغیر می باشد و این نوسان شرایطی را مهیا می سازد که مسافر بتواند راحت تر به بلیت charter ارزان و مورد نظر خود دست یابد.

پرواز جارتر

پرواز charter به پروازی گفته می شود که تمام یا بخشی از صندلی های هواپیما توسط charter کننده (دفتر خدمات شرکت مسافرتی) اجاره شده باشد. پرواز چارتر گاهی بنا به سفارش چارتر کننده در برخی مسیرها برقرار می شود ولی در هر صورت بلیت آن با جارتر کننده که اینجا آژانس است به فروش می رسد. در صورتیکه چارتر کننده یک باشد، پرواز جارتر معمولاً در مسیرهای پرتردد انجام می شود چراکه چارتر کننده تقریبا مطمئن می باشد می تواند بلیت آن مسیرها را به فروش برساند و شرکت هواپیمایی هم درگیر مسائل خرده فروشی نمی شود. در پرواز charter ، تنها عملیات فروش بلیط جارتر کننده صورت می گیرد اما سایر مسائل پروازی مثل حمل و نقل، باربری، تاخیر، لغو پرواز، بروز حوادث غير مترقبه برای مسافرین و هواپيما و ... بر عهده شرکت هواپیمایی هست و آژانس فروشنده بلیت مسئولیتی در این خصوص نداشته و پاسخگو نخواهد بود. پرواز های charter ی به انواع مختلف تقسیم می شوند که به شرح ذیل است: جارتر کامل (Full Charter): اجاره کامل کلیه ظرفیت صندلی های یک هواپیما برای مقطع زمانی مشخص چارتر کننده. اجاره صندلی (Seat Charter): اجاره تعداد محدودی از صندلی های یک هواپیما توسط کننده برای یک دوره زمانی خاص. خود این نوع پرواز جارتر به سه مدل، سیت چارتر به صورت شناور (اجاره شناور صندلی)، سیت چارتر بک تو بک (Back To Back) (اجاره صندلی رفت و برگشت)، سیت charter به صورت مشخص (Block Seat) (اجاره صندلی های مشخص شده) تقسیم می شود.

هواپیمای جارتر

مفهوم هواپیمای چارتر با پرواز یا چارتر اندکی متفاوت می باشد و نباید با آن اشتباه گرفته شود. منظور از هواپیمای جارتر هواپیماهایی با ابعاد کوچکتر هستند که کمتر از 10 نفر مسافر را جابجا می کنند. این هواپیماها با دارا بودن فضای خصوصی و لوکس، معمولا از جانب شخصیتهای مختلف تجاری و سیاسی و ... جهت تسهیل و تسریع در روند پرواز اجاره می شوند.

هواپیمای چارتر بلیط چارتر مشهد

همانطور که می دانید بلیت چارتر مشهد یکی از پر فروش ترین های هواپیما در پروازهای داخلی می باشد. از این رو بدیهی هست که این حجم از تقاضا موجب گردد تا خرید بلیت مشهد در تعطیلات و سایر سیزن های سفر با کمی دشواری صورت پذیرد. موضوعی که سبب شده است تا بسیاری از فعالان حوزه گردشگری، سامانه های خرید آنلاین بلیط هواپیما را در هر شرایط زمانی و مکانی برای خرید بلیط مشهد پیشنهاد کنند.

بلیت جارتر کیش

از نظر بسیاری از گردشگران بهترین زمان برای خرید بلیت چارتر کیش، اوایل دی ماه تا اواخر اردیبهشت ماه می باشد. آب و هوای این جزیره در این ایام به قدری لطیف و فرح بخش هست که هر مسافر خوش ذوقی را ترغیب به خرید یک بلیط کیش می کند. برای رزرو جارتر کیش می توانید پس از انتخاب مسیر و تکمیل فیلدهای "تاریخ سفر" و "تعداد مسافران" در ادیبیان 7، خریدی مناسب و مقرون بصرفه را تجربه نمایید.

لینک مطلب

رزرو هتل در سراسر ایران

 

 

 ایران کشوری  با تاریخی کهن سالیانه مسافران زیادی را به سوی خود جذب می کند . ایران با موقعیت جغرافیایی خاص تمام فصول سال را دارا می باشد و از جاذبه های گردشگری زیادی برخوردار است .برای سفر چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور بهتر است از قبل هتل خود را رزرو نمایید تا خیالی آسوده در طول سفر داشته باشید و نگران اقامت خود در شهر مقصد  نباشید ،شهرهای شیراز واصفهان  نه تنها درایران مورد نظر تمامی گردشگران هستن بلکه درتمام دنیا همینگونه است و درتمامی فصول سال میزبان تعداد زیادی از این گردشگران است. آژانس ادیبیان این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا با رزرو آنلاین هتل مورد نظر خود بدون مراجعه حضوری در هر کجا کشور که باشید هتل خود را در کمترین  زمان ممکن رزرو نمایید و از طریق کارت شتاب پرداخت نمایید ، رزرو آنلاین هتل این مزیت را دارا می باشد که شما می توانید تمام هتل هایی که امکان رزرو را دارند را مشاهده نمایید و هتل مورد نظر خود از نظر امکانات و قیمت را رزرو نمایید ، برای رزرو آنلاین می توانید به سایت eghamat24.adibian.com مراجعه نمایید .دراینجا به اختصار برخی هتلهای 5 ستاره شیراز را معرفی میگردد:

 

 

هتلهای شیراز

هتل چمران شیراز

هتلی 5 ستاره در مرتفع ترین وبهترین ساختمانهای  شیرازدرناحیه آب و هوایی بسیار مطبوع مشرف به قصرالدشت  می باشد.این هتل در سال 1389 افتتاح شد.دارای 110 متر ارتفاع،30 طبقه ،250 اتاق و سوییت و انواع رستورانهای ایرانی وسنتی و ایتالیایی میباشد.فاصله برخی از مکانها تا این هتل به شرح ذیل میباشد:

-هتل چمران تا راه آهن   18کیلومتر

-هتل چمران تا باغ عفیف آباد 6کیلومتر

-هتل چمران تا باغ ارم  5کیلومتر

-هتل چمران تا دروازه قرآن 10کیلومتر

-هتل چمران تا کاخ پاسارگاد 140 کیلومتر

-هتل چمران تا اولین ایستگاه مترو 4 کیلومتر

 

هتل بزرگ شیراز

هتلی 5 ستاره در مجاورت دروازه قرآن و بر فراز شهر شیراز میباشد.دارای 13 طبقه و ظرفیت پذیرایی از 350 نفر رادارد .58 اتاق در این هتل موجوداست وشامل یک مجموعه ورزشی و رستورانهای متعدد است .این هتل شامل بزرگترین رستوران گردان میباشد.فاصله این هتل تابرخی ازمکانها به شرح ذیل می باشد:

-هتل بزرگ تا ایستگاه راه آهن 26 کیلومتر

-هتل بزرگ تا آرامگاه کوروش کبیر 130کیلومتر

-هتل  بزرگ تا تخت جمشید 50کیلومتر

-هتل بزرگ تا نفش رستم 60 کیلومتر

-هتل بزرگ تا بازاروکیل 4کیلومتر

-هتل بزرگ تاارگ کریمخانی 3کیلومتر

-هتل بزرگ تا باغ ارم 5کیلومتر

-هتل بزرگ تاشاهچراغ 4کیلومتر

-هتل تاآرامگاه حافظ 2کیلومتر

-هتل بزرگ تا دروازه قرآن 3کیلومتر

-هتل بزرگ تا فرودگاه 16کیلومتر

 

 

هتل هماشیراز

هتلی 5 ستاره درکنار بوستان آزادی درمحیطی سرسبز و آرام در مرکزشهر قراردارد.دارای 10طبقه و 232 اتاق میباشد با اتاقهایی رو به باغ و منظره ای سرسبز .لابی بزرگ باظرفیت 50 نفر و اینترنت رایگان پذیرای مهمانان میباشد.فاصله برخی مکانهای دیدنی تااین هتل به شرح ذیل می باشد:

-هتل هما تا ایستگاه راه آهن 22 کیلومتر

-هتل هما تا ارامگاه کوروش کبیر 134 کیلومتر

-هتل هما تا تخت جمشید 58کیلومتر

-هتل هما تا نقش رستم 63 کیلومتر

-هتل هما تا بازاروکیل 3 کیلومتر

-هتل هما تا باغ دلگشا 5کیلومتر

-هتل هما تا باغ ارم 3 کیلومتر

-هتل هما تا حرم شاهچراغ 3کیلومتر

-هتل هما تا آرامگاه سعدی 6کیلومتر

-هتل هما تا آرامگاه حافظ 3کیلومتر

هتل زندیه شیراز

هتل 5 ستاره درحریم مجموعه زندیه شیراز است.بادسترسی آسان برای دیدار از جاذبه های گردشگری این شهر زیبا.این هتل دارای 3 طبقه و 75 اتاق میباشد.

-هتل زندیه تا راه آهن 22 کیلومتر

-هتل زندیه تا ارامگاه کوروش کبیر 130 کیلومتر

-هتل زندیه تا تخت جمشید 58کیلومتر

-هتل زندیه تا نقش رستم 63 کیلومتر

-هتل زندیه تا ارگ کریمخانی 0/5 کیلومتر

-هتل زندیه تابازاروکیل 1کیلومتر

-هتل زندیه تا باغ دلگشا 4 کیلومتر

لینک مطلب

رزرو هتل در ایران

رزرو هتل در ایران 

ایران کشوری پهناور و زیبا با تاریخی کهن سالیانه مسافران زیادی را به سوی خود جذب می کند . علاوه بر مسافران خارجی ، مسافران داخلی نیز در داخل کشور سفر می کنند . 

ایران با موقعیت جغرافیایی عالی تمام فصول سال را دارا می باشد و از جاذبه های گردشگری زیادی برخوردار است .

برای سفر چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور بهتر است از قبل هتل خود را رزرو نمایید تا خیالی آسوده در طول سفر داشته باشید و نگران اقامت خود در شهر مقصد      نباشید ، آژانس ادیبیان این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا با رزرو آنلاین هتل مورد نظر خود بدون مراجعه حضوری در هر کجا کشور که باشید هتل خود را در کمترین    زمان ممکن رزرو نمایید و از طریق کارت شتاب پرداخت نمایید ، رزرو آنلاین هتل این مزیت را دارا می باشد که شما می توانید تمام هتل هایی که امکان رزرو را دارند را مشاهده نمایید و هتل مورد نظر خود از نظر امکانات و قیمت را رزرو نمایید ، برای رزرو آنلاین می توانید به سایت eghamat24.adibian.com مراجعه نمایید .

در ایران هتل های زیادی با امکانات خوب در شهرهای مختلف وجود دارند که در اینجا به معرفی این هتل ها می پردازیم .

رزرو هتل در مشهد 

مشهد شهری زیارتی و سیاحتی سالیانه پذیرای مسافران زیادی میباشد و این موضوع باعث شده است که در این شهر هتل های زیادی با امکانات عالی ساخته شود . در مشهد هتل های 2 ستاره تا 5 ستاره و هتل آپارتمان های متنوع  وجود دارد . این هتل ها درمکان های متفاوتی می باشند ، ازجمله در مجاورت حرم مطهر اما رضا ( ع )  هتل هایی خوب با کیفیت بالا وجود دارند ، همچنین هتل آپارتمان ها با نرخ مناسب ، به طور کل می توان گفت برای هرسلیقهای و هر مسافری با هر بودجه ای هتل در این منطقه وجود دارد . به تشریح به معرفی هتل ها مشهد می پردازیم . 

هتل های 5 ستاره مشهد 

هتل قصر طلایی 

این هتل با وسعت 5000 متر مربع در بیست طبقه جزء مدرن ترین و لوکس ترین هتل های مشهد می باشد . هتل قصر طلایی دارای 610 واحد اقامتی با تنوع زیاد از جمله ایمپریال سوئیت ، پرزیدنت سوئیت ، پرنسس سوئیت ، انواع آپارتمان های رویال ، اتاق های کانکت ، دبل ، سینگل با دکوراسیون عالی  می باشد . 

آدرس هتل : مشهد - خیابان امام رضا ( ع ) - میدان بسیج 

تلفن تماس مشهد : 051338038

تلفن تماس تهران : 00982138038

برای رزرو هتل قصر طلایی می توانید به سایت eghamat24.adibian.com مراجعه نمایید . 

 

چرا هتل قصر طلایی ؟

eghamat24.adibian.com

هتل قصر طلایی هتلی 5 ستاره تاپ به عنوان یکی از بهترین هتل های مشهد می باشد ، این هتل با موقعیتی عالی در مجاورت حرم مطهر امام رضا (ع ) جزء بهترین هتل های شهر مشهد می باشد . اتاق های رو به حرم این هتل خاطره ای دل انگیز را برای مسافران به جای می گذارد .  فاصله این هتل تا حرم مطهر رضوی پیاده 24 دقیقه و با ماشین 10 دقیقه می باشد. 

فاصله پیاده هتل قصرتا حرم مطهر رضوی 

 

فاصله هتل قصر تاحرم مطهر  با ماشین 

امکانات هتل قصر : 

هتل قصر طلایی دارای سونا ، استخر و جکوزی مجهز می باشد که امکان استفاده برای عموم نیز فراهم می باشد ، این هتل دارای سالن های کنفرانس و آمفی تئاتر و همایش مجهز می باشد ، از امکانات دیگر هتل قصر می توان سالن بیلیارد ، محل نگهداری کودکان و بازی کودکان ، سالن بدنسازی ، ماساژ ، سالن زیبایی ، آژانس هواپیمایی ، بانک ، صرافی ، پزشک مقیم ، تاکسی ، ترانسفر فرودگاعی را نام برد . برای رزرو هتل قصر طلایی می توانید به سایت eghamat24.adibian.com مراجعه نمایید .

استخر و سونا :

استخر سرپوشیده هتل قصر با آب گرم و فضایی دلنشین مکان خوبی برای استراحت و رفع خستگی می باشد ، استفاده از استخر هتل قصر برای میهمانان این هتل رایگان بوده و برای عموم نیز با هزینه قابل استفاده می باشد . 

ساعت پذیرش برای خانم ها از ساعت 9 الی 14:30 و برای آقایان از ساعت 17 الی 24 می باشد . استخر هتل در طبقه منهای سه قرار دارد . 

 

ماساژ

ماساژ شیوهای برای بالابردن انرژی بدن ، رفع خستگی ، شادابی پوست می شود ، مرکز ماساژ هتل قصر در طبقه منهای سه قرار دارد و از ساعت 9 الی 24 پذیرای مهمانان محترم می باشد ، البته استفاده از ماساژبا هزینه همراه می باشد . 

انواع ماساژ 

ماساژ تایلندی ، سوئدی ، سنگ داغ ، شمع ، ماساژ صورت ، ماساژ شیر و صورت با لوسیون ، ماساژ پا و اتاق نمک . 

 

سالن کودک 

در این سالن کودکان می توانند از انواع بازی های در نظر گرفته شده لذت ببرند و همچنین شما می توانید کودک خود را به پرستار بسپارید . از دیگر امکانات این بخش برگزاری جشن تولد و هدایای ویژه می باشد . 

ساعت پذیرش 9 الی 24 می باشد . 

 

امکانات پذیرایی هتل قصر

eghamat24.adibian.com

هتل قصر بهترین امکانات پذیرایی را دارا می باشد از جمله : رستوران ها ، کافی شاپ ها ، خدمات پذیرایی  می باشد . 

 

رستوران ها 

 رستوران پنج قاره زوشا 

رستوران سنتی ترمه

رستوران ترنم 

رستوران ضیافت

رستوران vip پرستیژ 

رستوران تابستانی بارگاه 

 

هتل قصر طلایی دارای تنوع نوع اتاق می باشد که سلیقه هر مسافری از هر کجا دنیا را برآورده می کند . برای رزرو هتل قصر طلایی می توانید به سایت eghamat24.adibian.com مراجعه نمایید . 

انواع اتاق : 

پرزیدنت سوئیت 

قاجاری 

آپارتمان رویال 

ایمپریال سوئیت 

آمریکایی 

دبل لاکچری کانکت 

سنیور سوئیت 

پرنسس رویال 

دبل لاکچری 

پرنسس سوئیت 

جونیور سوئیت 

دبل لندسکیپ 

دبل پاناروما 

دبل آتریوم 

سینگل    

برای رزرو هتل قصر طلایی می توانید به سایت eghamat24.adibian.com مراجعه نمایید .       

   

                                                                                     

               

       آپارتمان رویال

   

    قاجاری    

   

امپریال سوئیت 

   

پرزیدنت رویال 

                                                                                     پرینسس رویال   

پرنسس سوئیت 

 

فاصله هتل قصر از مناطق توریستی 

 

فاصله هتل قصر تا حرم مطهر رضوی : 17 دقیقه 

فاصله  هتل قصر تا الماس شرق : 26 دقیقه

فاصله هتل قصر تا پارک ملت : 22 دقیقه 

فاصله هتل قصر تا طرقبه : 49 دقیقه 

فاصله هتل قصر تا شاندیز : 47 دقیقه 

فاصله هتل تا آرامگاه فردوسی : 45 دقیقه 

فاصله هتل تا کنگ : 1 ساعت و پانزده دقیقه

برای رزرو هتل قصر طلایی می تونید به سایت eghamat24.adibian.com  مراجعه نمایید . 

 

هتل درویشی 

 

هتلی 5 ستاره در نزدیکی حرم مطهر رضوی با فاصله تنها 1/4 کیلومتر از حرم مطهر . این هتل جزء لوکس ترین هتل های شهرمشهد می باشد و با امکاناتی خاص و عالی نظر مسافرین زیادی را به سوی خود جلب می کند . 

آدرس : مشهد - خیابان امام رضا ( ع )

تلفن : 05138554048 

امکانات هتل درویشی : 

هتل درویشی به عنوان یکی از لوکس ترین هتل های مشهد دارای امکانات رفاهی برای مسافرین محترم می باشد از جمله این امکانات می توان به آژانس هواپیمایی ، استخر ، کافی شاپ، آتلیه ، شهربازی ، آرایشگاه را نام برد . برای رزرو هتل درویشی می توانید به سایت eghamat24.adibian.com مراجعه نمایید .

شهربازی : 

شهربازی هتل درویشی  فضا خوبی برای کودکان دلبند شماست ، در شهربازی هتل درویشی کودکان اوغات خوشی را سپری می کنند . 

 

 

 

 

 

 

 

لینک مطلب

رزرو هتل 4 ستاره ایران هتل

هتل 4 ستاره درفاصله 5دقیقه ای تاحرم مطهر میباشد.دارای اینترنت وایرلس رایگان درتمامی اتاقها و لابی میباشد.هتل دارای مجموعه آبی شامل سوناخشک سونا بخار جکوزی وماساژ جهت استفده میهمانان محترم میباشد برای رزرو این هتل از سایت زیر میتوانید اقدام کنید

www.adibian.com

لینک مطلب

رزرو هتل هتل های ایران

می توانید رزرو کنید.  www.adibian.com  کلیه هتل های ایران را از سایت
 
:هتل های مشهد
مجلل درویشی مشهد
بین المللی قصرطلایی مشهد
هتل قصر
الماس
الماس نوین مشهد
هتل اترک
هما 
  هتل فردوس
 هتل پارس
هتل پردیسان
 هتل آبان
هتل فرید
هتل جواد 
هتل جواهری
هتل توریست توس
هتل تهران
هتل هلیا 
هتل مدینه الرضا
 هتل بین المللی کوثر ناب
هتل سی برگ 
هتل دیپلمات
هتل سی نور
 هتل اطلس
هتل ذاکر 
هتل هاترا 
عماد  
ثامن 
فرهنگ و هنر
هتل جم
سلام
خورشید تابان
 فرید
آسیا 
سهند
 میامی
رضویه 
 حلما
پارسیس
زیتون 
هتل آپارتمان مشکات
هتل آپارتمان مانا 
هتل بزرگ پارک حیات
ارغوان
 مینو
هشت باغ
 ارس
 پدیده
هتل هفت آسمان
هتل آسمان هشتم
هتل بین المللی قصر الضیافه
 
 
:هتل های تهران
پارسیان آزادی تهران
 اسپیناس خلیج فارس تهران
 پارسیان استقلال تهران
 اسپیناس پالاس تهران
 هما تهران
 لاله تهران
 هویزه تهران
 پارسیان اوین تهران
 ایبیس فرودگاه امام
 نووتل فرودگاه امام
 اسکان الوند تهران
 بین المللی بزرگ فردوسی تهران
 بزرگ تهران
 آرامیس تهران
گاجره
سیمرغ
المپیک تهران
پژوهش
حجاب
هتل مشهد تهران
هتل شیراز تهران
 
 
:هتل های شیراز 
چمران شیراز
 زندیه شیراز
 بزرگ شیراز دروازه قرآن
 هما شیراز
 پارس شیراز
 الیزه شیراز
 ستارگان شیراز
پارسه
پرسپولیس
پارک هتل شیراز
ارم
ارگ
جهانگردی
جام جم
کریم خان
هدیش
 
:هتل های اصفهان
 مهمانسرای عباسی اصفهان
 پارسیان کوثر اصفهان
 پارسیان عالی قاپو اصفهان
 پیروزی اصفهان
 خواجو اصفهان
 شیخ بهایی اصفهان
 زاگرس خوانسار اصفهان
ستاره
سفیر
شیخ بهایی
اصفهان
ونوس
ابن سینا
پارت
هتل سنتی اصفهان
ملل
ملک
صفوی
چهل پنجره
آوین
 
 
:هتل های شمال تا غرب کشور
 اسپیناس آستارا
 پارسیان خزر چالوس-هایت
 کادوس رشت
 پارسیان آزادی رامسر
 بام رامسر
 سالاردره ساری
 معین فومن
 قصر بوتانیک گرگان
 ونوس پلاس چالوس
 مروارید خزر محمودآباد
 وستا تنکابن- ویلایی
 پارس ائل گلی تبریز
 لاله صخره ای کندوان
 شهریار تبریز
 گسترش تبریز
 آنا ارومیه
 بزرگ زنجان
 ارشاد سرعین
 لاله سرعین
 لویلاهای کوهستانی ارس (جلفا)
 بزرگ مراغه
 پارسیان کرمانشاه
 شادی سنندج
 پارسیان آزادی همدان
 نارنجستان نور
 هاله بانه
 لاله بیستون کرمانشاه
 امیران همدان
 مرمر قزوین
 ایرانیان قزوین
 
:هتل های مرکز و جنوب کشور
هما بندرعباس
 پارسیان صفائیه یزد
 باغ مشیرالممالک یزد
 داد یزد
 پارس کرمان
 سنتی مهر یزد
 پارس اهواز
 دلوار بوشهر
 پارسیان آبادان
 لاله چابهار
 ریم رام عسلویه
 سرای عامری های کاشان
 مهینستان راهب کاشان
 خانه مرشدی کاشان
 فانوس کاشان
 آریانا کاشان
 ارم قشم
 بوتیک هتل ایرمان قشم
 بوتیک هتل فولتون قشم
 پرشیا قشم
 ریحان قشم
 ژئو پارک قشم
 کریمه قم
 پارسیا قم
 بین المللی قم
 خورشید قم
 استقلال قم
 ملل قم
 گوت که مال سمنان
 امیرکبیر اراک
 پارسیان یاسوج
 پارسیان شهرکرد
 
:هتل های کیش
هتل ترنج
مارینا پارک کیش
 بین المللی کیش
 شایان کیش
پارمیس
هلیا
داریوش
فلامینگو
ویدا
ایران
کورش
لوتوس
تماشا
آنا
گراند
سارا
گامبرون
آرامیس
صدف
پارمیدا
ارم
شایگان
مریم
آرامش
میراژ
جام جم
پارس نیک
هتل آپارتمان ققنوس
 
www.adibian.com
 
     
  
 

لینک مطلب

رزرو هتل به صورت آنلاین

شرکت ادیبیان در راستای جذب مشتریان که به صورت آنلاین خرید هتل (داخلی و خارجی) خود را انجام می دهد و هم چنین حفظ مشتریان قدیمی خود اقدام به راه اندازی فروش انلاین هتل کرده است.

شما می توانید با کارت های عضو شتاب و به صورت پرداخت الکترونیک رزرو هتل خود را از این سایت انجام بدهید.

سابقه ی شرکت ادیبیان و پشتیبانی از رزرو هتل پشتوانه ی خرید آسان و مطمن شما خواهد بود.

تلفن : 05138598151

موبایل: 09155132539

لینک مطلب

تور های داخلی

-

تورهای یک روزه ی بوم گردی

آزانس ادیبیان با سابقه ی طولانی افتخار دارد تورهای یک روزه و دو روزه ی خود را در ایام تعطیلات آخر
نیشابور

تور بوژان

*ناهار * اتوبوس توریستی *بیمه * لیدر قیمت برای هر نفر 80.000 تومان
از مشهد

تور شمال

برای اطلاعات تکمیلی تور شمال از مشهد با شماره تلفن 38598151 تماس بگیرید.
-

تور کیش

برای اطلاعات تکمیلی با شماره تلفن 38598151 تماس بگیرید.

تور های خارجی

-

تورگرجستان و تور آنتالیا

با برقراری پرواز سان اکپسر به آنتالیا و پرواز جورجین به تفلیس از مشهد در نوروز 98، تورهای مناسبی
امارات

تور دبی

با توجه به پرواز مستقیم بین مشهد و کشور امارات (دبی) راحت تر از قبل به امارات سفر کنید. تلفن رزرو 38
کوالالاممپور

تور مالزی

مالزی نزدیکی فرهنگی که به کشور ما دارد همواره مورد توجه مسافران ایرانی بوده است. تلفن تماس 38598151
بانکوک پاتایا

تور تایلند

فصل پاییز و زمستان زمان مناسبی برای تور تایلند می باشد برای دریافت ارزان ترین نرخ با ما در تماس ب

همکاری با شرکت ها