بلیت هواپیمای داخلی

بلیت هواپیمای داخلی

شرکت ادیبیان دارای سایت با قابلیت فروش آنلاین بلیت های داخلی، چارتری و سیستمی می‌باشد.

رزرو هتل

رزرو هتل

شرکت ادیبیان برای تسهیل در رزرو هتل این امکان را از طریق پرداخت آنلاین شبکه ی شتاب فراهم نموده است.

تورگروهی همدان کرمانشاه

تورگروهی همدان کرمانشاه

شما می توانید از این طریق تور داخلی و یا خارجی را خریداری نمایید.

تشریفات فرودگاه مشهد

تشریفات فرودگاه مشهد

شما می توانید با پرداخت انلاین اقدام به رزرو CIP فرودکاه مشهد بکنید.

تد توان یابان مشهد

تد توان یابان ابراهیم هدایی محمد رضا ادیبیان حسین ادیبیان زرین کوثری

توان یابان تد مشهد

 ادیبیان تد توان یابان

به نقل از شهرآرا

فرانک باباپور| این رویداد «توان» نام داشت و در آن هشت نفر از توان‌یابان و معلولان کشور که در زمینه کاری به موفقیت‌های چشمگیری رسیده بودند، هرکدام به مدت ١٠دقیقه از تجربیاتشان درزمینه کار و زندگی با شرایط خاصی که داشتند، گفتند. شخصیت‌هایی مثل یوسف آزادمنش که زمانی، قهرمان کیک‌بوکسینگ بود و بر اثر حادثه رانندگی دچار معلولیت شده بود و حالا شعر می‌گفت، آن‌هم بعد از ٩ماه تلاشش برای اینکه فقط بتواند دوباره خودکار به دست بگیرد و به قول خودش «چنان کن تا زمان ناتوانی، نگیرد خرده از کارت جهانی». یا محمد ایمانی‌راد که به‌دلیل فلج اطفال، دچار معلولیت از ناحیه پا بود و می‌گفت نمی‌داند راه رفتن چه حسی دارد؛ برای همین تمام تلاشش را گذاشته بود برای آماده‌سازی شهر به‌منظور رفت‌وآمد آسان معلولان. یحیی توکلی هم که بر اثر اشتباه پزشکی از ناحیه گردن دچار قطع نخاع شده بود، معلم و استاد معلولان زیادی بود و به مدت ١5سال برای آن‌ها تدریس کرده بود. او کلید مدارا با توان‌یابان را صبر می‌دانست. فرشاد مؤتمنی هم که ١5سال برای صعود به قله زو تلاش کرده بود، با صحبت‌هایش چنان شور و اشتیاقی به جمع داد که حضار از تشویقش دست نمی‌کشیدند.

رویداد «توان»، دعوت‌شدگان ویژه‌ای هم داشت که حضورشان به رفع مشکلات معلولان در حوزه شهری کمک می‌کرد. «محمدرضا حیدری»، رئیس شورای شهر مشهد، به‌همراه «شهناز رمارم»، «امیر شهلا» و «سیدمحسن حسینی‌پویا»، دیگر اعضای شورای شهر، در این ایونت(رویداد) حضور داشتند. رئیس شورای شهر سخنرانی کوتاهی کرد که در آن به نبود امکانات لازم در سیستم حمل‌ونقل شهری برای معلولان اشاره کرد و قول داد شورای شهر تمام توانش را برای فراهم آمدن این امکانات به‌کار گیرد. همچنین خبر ویژه‌ای داد که خوشحالی توان‌یابان را به‌دنبال داشت و آن، اضافه شدن دو دستگاه اتوبوس مجهز برای معلولان بود که تا آغاز سال جدید، وارد سیستم حمل‌ونقل شهری می‌شوند.

سالن همایش تالار شهر که هر دو طبقه‌اش مملو از توان‌یابان مشهدی به‌همراه خانواده‌هایشان بود، پر بود از شور و شوق حضار، طوری که تک‌تک توان‌یابان می‌توانستند در جایگاه سخنرانی بایستند و از امیدی که داشتند، صحبت کنند. این شور و شوق با حضور گروه دف‌نوازی که متشکل از سه نفر از توان‌یابان بود، بیشتر هم شد.

دیگر چهره‌هایی که در این رویداد حضور داشتند، افسانه بایگان و اصغر همت بودند که سفیرهای توان شناخته می‌شوند. این دو بازیگر پیش‌کسوت کشورمان با حضور و صحبت‌هایشان، امید و انرژی مضاعفی به معلولان بخشیدند. افسانه بایگان دست خالی نیامده بود و یکی از تابلوهای نقاشی‌اش را که تصویری از چهار دست بود، به‌همراه آورده بود تا به حراج گذاشته شود و درآمد حاصل از آن به توان‌یابان تعلق گیرد. به همین منظور تابلو به امضای این دو هنرمند رسید تا در فرصتی بهتر و در حضور خیران به حراج گذاشته شود. پس از پایان این رویداد، فرصتی دست داد تا در تحریریه روزنامه شهرآرا میزبان اصغر همت باشیم و با او گفت‌وگو کنیم؛ گفت‌وگویی که به‌گفته خودش پس از ٢٠سال سکوت انجام می‌داد. شرح سخنان ما با اصغر همت را فردا در صفحه هنر روزنامه شهرآرا بخوانید.

لینک مطلب

تور های داخلی

-

تور یک روزه

آزانس ادیبیان با سابقه ی طولانی افتخار دارد تورهای یک روزه و دو روزه ی خود را در ایام تعطیلات آخر
نیشابور

تور بوژان

*ناهار * اتوبوس توریستی *بیمه * لیدر قیمت برای هر نفر 80.000 تومان
از مشهد

تور شمال

برای اطلاعات تکمیلی تور شمال از مشهد با شماره تلفن 38598151 تماس بگیرید.
-

تور کیش

برای اطلاعات تکمیلی با شماره تلفن 38598151 تماس بگیرید.

تور های خارجی

-

تورگرجستان و تور آنتالیا

با برقراری پرواز سان اکپسر به آنتالیا و پرواز جورجین به تفلیس از مشهد در نوروز 98، تورهای مناسبی
امارات

تور دبی

با توجه به پرواز مستقیم بین مشهد و کشور امارات (دبی) راحت تر از قبل به امارات سفر کنید. تلفن رزرو 38
کوالالاممپور

تور مالزی

مالزی نزدیکی فرهنگی که به کشور ما دارد همواره مورد توجه مسافران ایرانی بوده است. تلفن تماس 38598151
بانکوک پاتایا

تور تایلند

فصل پاییز و زمستان زمان مناسبی برای تور تایلند می باشد برای دریافت ارزان ترین نرخ با ما در تماس ب

همکاری با شرکت ها