بلیط هواپیمای 

سایت خرید برخط ( خریدآنلاین ) بلیط هواپیمای و رزرو هتل ادیبیان، از کامل ترین سایت های خرید بلیط هواپیمایی  و رزرو هتل در ایران است که با جمع آوری اطلاعات به صورت یک موتور جستجو  در شهرهای مختلف دست شما را در انتخابی مطمئن و ارزان باز بگذارد. از طریق این سایت می‌توانید بلیط چارتر یا بلیط سیستمی هواپیما یا هتل در سرتاسر جهان را در زمان و شهر مورد نظر خود به سادگی در میان انواع پروازها و هتل های موجود جستجو نموده و آن را با قیمتی ارزان و مناسب خریداری کنید.

سایت خرید بلیط هواپیما  و رزرو هتل ادیبیان، با فروش بلیط هواپیما در شهرهای داخلی نظیر تهران، مشهد، کیش، اهواز، شیراز، استانبول، دبی، تفلیس و ... در انواع خدمات (گردشگری، زیارتی ، سیاحتی و ... )سعی نموده است تا بسیاری از نیازهای شما به دریافت بلیط  و رزرو هتل در شهرهای مختلف را برطرف کند. همچنین این سایت تلاش می کند از طریق ارائه بیمه مسافرتی، هر روز بیشتر در جهت کسب رضایت و رفع نیاز مشتریان خود قدم بردارد.

برای خرید هر نوع بلیط هواپیما (بلیط سیستمی یا بلیط چارتر) در دو کلاس پروازی بیزینس و اکونومی، تنها نیازمند به انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود در صفحه اصلی سایت خواهید بود.

 برای اطلاع از نحوه صحیح خرید بلیط هواپیما و تکمیل اطلاعات خود می توانید به بخش «راهنمای خرید» در صفحه نخست ادیبیان مراجعه نمائید.

در سایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما ادیبیان، قابلیت کنسل و استرداد مبلغ  با کسر جریمه مرتبط با شرکت های هواپیمایی در بلیط های سیستمی و طبق قوانین چارتر کننده در بلیط های چارتری وجود دارد تا کاربران اطمینان خاطر از خرید بلیط سیستمی و چارتری داشته باشند. لازم به توضیح است عملیات کنسلی و استرداد مبلغ بلیط هواپیما با توجه به دستورالعمل ها و قوانین مصوب سازمان هواپیمایی کشوری صورت می گیرد و کاربران ادیبیان می توانند برای آگاهی از متن کامل این دستورات به بخش « قوانین و مقررات» در صفحه اصلی سایت مراجعه نمایند. در این بخش وبلاگ همچنین امکان دستیابی به شرایط و ضوابط رزرو و خرید بلیط هواپیما در دو نوع بلیط سیستمی و بلیط چارتر برای خریداران محترم نیز پیاده سازی شده است.


نکته مهم دیگر در سایت خرید بلیط هواپیما ادیبیان آن است که در این سایت علاوه بر ارائه بلیط هواپیما در مسیرهای داخل کشور، بلیط پروازهای خارجی چارتری نیز به صورت برخط (آنلاین) در اختیار مشتریان محترم می باشد. همچنین ادیبیان این نوید را می دهد که بزودی دریافت بلیط هواپیما پروازهای خارج از کشور از طریق همکاری با ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی خارجی و همچنین دریافت بلیط قطار از طریق همکاری با کارگزاران مسیرهای ریلی نیز در این سایت فراهم خواهد شد.

کاربران سایت بلیط هواپیما ادیبیان، می توانند بدون نیاز به ثبت نام و عضویت در سایت، بلیط هواپیما مورد نیاز خود را رزرو و خریداری نمایند، از این رو رزرو و خرید هر نوع بلیط هواپیما از سایت ادیبیان، بدون پیشنیاز و محدودیت امکان پذیر است. همچنین خریدارانی که اقدام به عضویت در سایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما ادیبیان نمایند، از یک پنل اختصاصی و ویژه برخوردار خواهند شد که در آن قادر به مشاهده و پیگیری بلیط های خریداری شده و همچنین شارژ اعتبار پنل کاربری خود برای خریدهای آینده می باشند. برای بهره مندی از امکانات ویژه پنل اختصاصی و تجربه خریدهای سریع و ساده تر، تنها کافیست در سایت ادیبیان، «ثبت نام» کنید.

بلیط هواپیما چه به صورت چارتر هواپیما و یا چه به صورت بلیط ارزان هواپیما را می توان با چند کلیک ساده به هدف خود که خرید بلیط هواپیما است را از این سایت به راحتی خریداری (خرید انلاین) کنید. بلیط ارزان کیش، بلیط هواپیما مشهد، و بلیط ارزان و چه بصورت بلیط ارزان لحظه ی اخری - بلیط هواپیما تفلیس, خرید اینترنتی بلیط هواپیما, خرید بلیط هواپیما, رزرو بلیط هواپیما, بلیط هواپیما, بلیت هواپیما, بلیط چارتر - را با اطمینان از سایت ادیبیان خریداری نمایید.

در انتها توجه کنید که سایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما ادیبیان، با در اختیار داشتن تیمی مجرب از کارشناسان فروش، پاسخگوی مشتریان خود برای هرگونه سوال یا مشکل احتمالی طی استفاده از این سایت است تا آنها را برای خریدی آسان و مطمئن پشتیبانی کند.از ویژگی های سایت ادیبیان: خرید غیر‌حضوری، امکان مقایسه و خرید ارزانترین بلیط ها در مسیرهای پرتردد، پشتیبانی همه ی ایرلاین ها می باشد که لذت مسافرت را چندین برابر می کند؛ زندگی سفر است خوب سفر کنید.

با کارت شتاب شما می توانید در سراسر دنیا هتل مورد نظر خود را با قیمت مناسب و مطمن به صورت ریالی رزرو نمایید و واچر آن را به صورت انی دریافت کنید.

پس مطمن ترین خرید بلیط هواپیما را از سایت رزرو بلیط هواپیما  چه به صورت بلیط چارتر چه به صورت بلیط سیستمی از سایت www.adibian724.ir خریداری نمایید.

 

تماس با ما

مشهد-خیابان پاسداران(جم سابق) - شماره ی 56
تلفن: 05138598151
دفتر پردیس دانشگاه فردوسی مشهد:
تلفن: 3-05138838652
E-mail: m.r.adibian@gmail.com

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

enamd adibian
بلیط هواپیما ارزان بلیط هواپیما چارتر بلیط چارتر بلیط هواپیما چارتر 724 پرواز چارتر چارتر هواپیما چارتر جارتر بلیط ارزان هواپیما بلیط چارتر هواپیما charter724 چارتر 724 چارتر ۷۲۴ بلیط هواپیما چارتر ارزان بلیط پرواز چارتری پرواز چارتر ۷۲۴ جارتر 118 kish4 724 چارتر بلیط ایران چارتر بلیط کیش kish4 چارتر 724 چارتر۷۲۴ بلیط چارتری چیپ چارتر چارتر118 قیمت بلیط کیش خرید بلیط هواپیما پرواز اهواز به تهران پروازهای داخلی آنیل پرواز بلیط ارزان کیش انلاین بلیط چارتری هواپیما ايران جارتر بلیط هواپیما تهران مشهد کیش آنلاین بلیط تهران کیش هواپیما چارتر پرواز تهران شیراز هواپیما