برزیل

برزیل جزو پرجمعیت ترین کشور آمریکای جنوبی است که پایتخت آن برازیلیا  و زبان رسمی آن پرتغالی است .

برزیل که قسمت زیادی از مرکز آمریکای جنوبی را به خود اختصاص داده است شرقی ترین کشور آمریکاست با کشورهای اروگوئه، آرژانتین، پاراگوئه، بولیوی و ... هم مزر است .

با داشتن زمین های کشاورزی وسیع و جنگل های استوایی انبوه و با داشتن منابع طبیعی گسترده قدرتمند ترین اقتصاد آمریکای جنوبی را دارد .

برزیل تنها کشور قاره آمریکا است که به زبان پرتغالی صحبت می کنند و این کشور چند ملیتی است و از نژادهای اروپایی، سرخ‌پوستان آمریکا، آفریقایی و نیز آسیایی تشکیل شده است و مذهب اصلی این کشورکاتولیک کلیسای رم است .

برزیل پنجمین کشور از لحاظ وسعت در جهان است و در قاره آمریکا سومین کشور از لحاظ وسعت می‌باشد. وسعت این کشور 8٫511٫965 کیلومتر است که 55٫455 کیلومتر آن را آب تشکیل می دهد و رود آمازون بزرگ ترین و پر آب ترین رود جهان در برزیل قرار دارد .

تماس با ما

مشهد-خیابان پاسداران(جم سابق) - شماره ی 56
تلفن: 05138598151
دفتر پردیس دانشگاه فردوسی مشهد:
تلفن: 3-05138838652
E-mail: m.r.adibian@gmail.com

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

enamd adibian
بلیط هواپیما ارزان بلیط هواپیما چارتر بلیط چارتر بلیط هواپیما چارتر 724 پرواز چارتر چارتر هواپیما چارتر جارتر بلیط ارزان هواپیما بلیط چارتر هواپیما charter724 چارتر 724 چارتر ۷۲۴ بلیط هواپیما چارتر ارزان بلیط پرواز چارتری پرواز چارتر ۷۲۴ جارتر 118 kish4 724 چارتر بلیط ایران چارتر بلیط کیش kish4 چارتر 724 چارتر۷۲۴ بلیط چارتری چیپ چارتر چارتر118 قیمت بلیط کیش خرید بلیط هواپیما پرواز اهواز به تهران پروازهای داخلی آنیل پرواز بلیط ارزان کیش انلاین بلیط چارتری هواپیما ايران جارتر بلیط هواپیما تهران مشهد کیش آنلاین بلیط تهران کیش هواپیما چارتر پرواز تهران شیراز هواپیما