ایران ایر بلیط هواپیمایی

آشنایی با هواپیمایی ایران ایر IR

 

 

در روز 5 اسفند ماه سال 1340 هواپیمای ملی کشوری که ادغام شده از دو شرکت ایرانین ایرویز و پرشین ایرویز می باشد تاسیس گردید و به نام هما نام گذاری شد. واژه ی هما مخفف " هواپیمای ملی ایران " می باشد. هواپیمایی هما  قدیمی ترین شرکت هواپیمایی در خاورمیانه است. هواپیمایی ملی ایران با نام ایران ایر  در دنیا شناخته شده است. از جمله مواردی که این شرکت را منحصر به فرد کرده است لگوی خاص و زیبای آن است طرحی از سازه های سنگی پرنده اساطیری هما در تخت جمشید است که سه ویژگی دارد: سرعقاب ، گوش گاو و یال اسب.

 

IRANAIR

 

هواپیمایی ایران ایر در مسیر های داخلی و خارجی پرواز های متعددی دارد و مسافران به راحتی میتوتانند بلیت هواپیمای ایران ایر خود را تهیه کنند. هواپیماهای، هواپیمایی ایران ایر شامل بوئینگ 737، بوئینگ 727، بوئینگ 747 و ایرباس است.

هواپیمایی ایران ایر هم مانند تمام شرکت های هواپیمایی در مسیر های مختلف نرخ متفاوتی دارند. بستگی به کلاس های پروازی موجود در آن مسیر دارد  کلاس های پروازی دو نوع هستند: کلاس اکونومی و هما کلاس که همان بیزنس می باشد. معولا نرخ های بلیت هواپیمایی ایران ایر مانند سایر پرواز های سیستمی از نرخ ارزان باز می شود. اما این نکته قابل توجه است که در ایام پیک مانند نوروز بلیت هواپیمایی ایران ایر از نرخ بالاتری برخوردار هستند.

 

 

بعضی از افراد سفر بیزنسی دارند که ممکن است تاریخ یا ساعت پرواز آنها تغییر کند ما به این افراد پرواز سیستمی را پیشنهاد میدهیم زیرا که قابل استرداد می باشد و قابل استرداد بودن بلیت هواپیمایی ایران ایر یکی از مزیت های آن است که جریمه های بلیت هواپیمایی ایران ایر به این صورت است:

 

 

از30دقیقه قبل پرواز به بعد

تا30دقیقه قبل پرواز

تا3ساعت قبل پرواز

تا12ظهر1روز قبل پرواز

تا12ظهر3روز قبل پرواز

شناسه نرخی

 

 

60%

60%

60%

30%

30%

O,L,N,M,Q,V,Y,C,J

 

علاوه بر قابل استرداد بودن بلیت هواپیمایی ایران ایر ، این شرکت هواپیمایی برای خانواده شهدا و جانبازان و معلولین درصد تخفیفی تعیین کرده است که این تخفیف بر روی کلاس پروازی مشخصی قابل رزرو است. قبلا برای صدور بلیت هواپیما ایران ایر باید به آژانس مراجعه می شد اما طبق بخشنامه ی فرستاده شده آژانس ها دیگر حق صدور بلیت تخفیف دار ندارند و برای تهیه بلیت هواپیمایی در کلاس پروازی O  باید به دفتر مرکزی هواپیمایی ایران ایر مراجعه نمائید.

برای خرید بلیت ایران ایر به سایت www.Adibian.com مراجعه فرمائید.

 

 

 

لینک مطلب

تور های داخلی

تربت حیدریه

تورهای زغفران

تور بازدید از مزارع زعفران و ابریشم بافی روستای بسک و صنایع دستی خراسان هر هفته جمع در آبان ماه ا
-

تورهای یک روزه ی بوم گردی

آزانس ادیبیان با سابقه ی طولانی افتخار دارد تورهای یک روزه و دو روزه ی خود را در ایام تعطیلات آخر
جنوب

تور چابهار

چابهار جزیره ای زیبا و کشف نشده از نظر پناسیل گردشگری است تور چابهار را با امکانات مناسب از ما بخ
-

تور قشم

برای اطلاعات تکمیلی با شماره تلفن 38598151 تماس بگیرید.

تور های خارجی

امارات

تور دبی

با توجه به پرواز مستقیم بین مشهد و کشور امارات (دبی) راحت تر از قبل به امارات سفر کنید. تلفن رزرو 38
کوالالاممپور

تور مالزی

مالزی نزدیکی فرهنگی که به کشور ما دارد همواره مورد توجه مسافران ایرانی بوده است. تلفن تماس 38598151
بانکوک پاتایا

تور تایلند

فصل پاییز و زمستان زمان مناسبی برای تور تایلند می باشد برای دریافت ارزان ترین نرخ با ما در تماس ب

همکاری با شرکت ها